Trápení v koncovce pokračuje !

V sobotu jsme zajížděli do Střešovic k předposlednímu mistrovskému zápasu této sezóny. Na místní UMT nás čekalo mužstvo, které se pohybuje ve spodní části naší tabulky. Bylo co napravovat, protože poslední dva zápasy byly z naší strany hodně špatné.

V sobotu jsme zajížděli do Střešovic  k předposlednímu mistrovskému zápasu této sezóny. Na místní UMT nás čekalo mužstvo, které se pohybuje ve spodní části naší tabulky. Bylo co napravovat, protože poslední dva zápasy byly z naší strany hodně špatné.

Do zápasu jsme vstoupili velice aktivně a na domácí defenzivu se valil jeden útok za druhým. Bohužel jak se později ukázalo, naše koncovka byla neefektivní a hodně složitá. A tak první poločas skončil bez branek. O přestávce jsme si řekli, že hru zejména ve vápně musíme zrychlit a lépe kombinovat.

Druhý poločas byl hodně podobný tomu prvnímu, náš tlak byl snad ještě větší, ale brankový efekt žádný. Až ve 34. minutě nám pomohl domácí brankář, když dobře zahraný roh Smetanou skončil za jeho zády 0:1. Vstřelená branka přinesla uklidnění na naše kopačky a i domácím hráčům začal docházet dech. Ještě vícese začala projevovat naše drtivá převaha a bylo jen otázkou času,  kdy se nám podaří vstřelit další branky. Další branka padla až ve 45. minutě, když kombinaci po pravé straně zakončil Hnízdil střelou do tyče a následnou dorážku pohotově zakončil Kliment 0:2. Ve 48. minutě se prezentoval pěknou střelou pod břevno opět Kliment  a tím upravil na konečných 0:3. V posledním kole hostíme už druhé mužstvo tabulky Bohemians Praha a v tomto zápase si chceme poměřit síly s velice kvalitním soupeřem, který na jaře ještě nezaváhal !!!

2. třída skupina C, 17. kolo, sobota 28.5.2011, 09:00

SK Střešovice 1911 B 0:3 FC Zličín