Těžký zápas v D.Chabrech jsme zvládli

V dalším kole jsme zajížděli do D.Chaber, kde nás čekal souboj s mužstvem z horní poloviny tabulky.

V Chabrech se hrálo na trávě, ale naštěstí naše obavy o stav hřiště byly zbytečné, protože se hrálo na velice dobré trávě zhledem k tomu, že je listopad. Od začátku se hrálo ve vysokém tempu a zápas měl náboj, protože do šancí se dostávaly obě mužstva. Na hřišti ale kralovali gólmani, kteří všechny situace s přehledem řešili . Celý první poločas se bylo na co dívat a fotbal se musel líbit, i když tomu chybělo fotbalové koření, v podobě branek. O přestávce jsme si řekli, že se musíme vyvarovat chyb v defenzívě a ještě více se tlačit do zakončení, protože kdo vstřelí vedoucí branku bude mít blíže k vítězství.

Vysoké tempo pokračovalo i ve druhém poločase a jak čas běžel začínali jsme mít více míč na kopačkách a častěji dostávat do šancí. V 52. minutě měl svojí první  ,,megašanci“Zima, ale i když se snažil míč umístit z levé strany na  přední tyč, míč přesně netrefil a jeho gólová střela šla mimo. Naše druhá šance na sebe nedalo dlouho čekat. Podařilo se nám vybojovat míč před vápnem domácích, pěknou kličkou se uvolnil Zima a tentokrát nezaváhal, pěknou střelou k tyči nás poslal do vedení 0:1. Tato branka nás nabudila a v této fázi zápasu jsme hráli velice dobře. Bohužel i domácí měli šanci, po nepřesné rozehrávce našeho gólmana přišla velká šance domácích, ale Kaminski svoje zaváhání bravurně napravil ! Tato situace nás nepoznamenala a druhým gólem jsme si zajistili klidné dohrání zápasů. Individuálně se prosadil kapitán Hnízdil, když vybojoval míč a střelou z po za vápna k tyči nedal domácímu gólmanovi šanci 0:2. Po této brance už jsme zápas měli plně pod kontrolou . Naší třetí branku vstřelila Cvrčková, když po dobře zahraném rohu si pěkně naběhla a hlavou bravurně zakončila 0:3. Do konce zápasu se již nic nestalo a tak vezeme tři body na Zličín. Celkově byl zápas velice vyrovnaný a i když to tak nevypadá, byl to velice těžký zápas ve kterém asi rozhodlo, že jsme vstřelili vedoucí branku my. Ke kvalitnímu zápasu přispělo i domácí mužstvo, které hrálo dobrý fotbal, ale jejich zakončení se nám naštěstí podařilo eliminovat. Jsem rád, že dobře fungovala defenzíva ( bez větších „minel“ J ) a podařilo se nám uhrát nulu. Celkově musím pochválit celé mužstvo.

1. třída sk.A, 9. kolo, neděle 04.11.2012, 14:30

SK Chabry 0:3 FC Zličín