Tempo si odváži zaslouženě tři body ....

V posledním podzimním domácím zápase jsme po podprůměrném výkonu zaslouženě prohráli s Tempem B.

Soupeř, který byl před zápasem jen o dvě místa před námi nám ukázal, jak se má hrát dobrý fotbal. Od začátku  jsme nebyli schopni kombinovat a dát si dvě přihrávky za sebou byl velký problém ! Hosté hýřili pohybem a dobrou prací s balónem a tak jsme byli neustále pod tlakem. K soupeřově brance jsme se během úvodních patnácti minut skoro nedostali ! A tak bylo jen otázkou času, kdy budeme inkasovat. Tento okamžik nastal ve 21. min. když jsme poprvé inkasovali. I přes několik šancí hostí, zůstal ukazatel skóre pro nás na přijatelném jedno-brankovém rozdíle.

Bohužel i v druhém poločase se obraz hry moc nezměnil. Soupeři jsme výrazně pomohli k druhému a třetímu gólu a o výsledku zápasu bylo prakticky rozhodnuto. I my jsme se jednou gólově  prosadili, když se z křídla pěkně k tyči trefil Hnízdil 1:3. Po této brance jsme ožili a chtěli se pokusit o zdramatizování zápasu. Ovšem naše naděje netrvala dlouho. Po zbytečné ztrátě míče ve středu hřiště, hosté zvyšují na tříbrankové vedení,  na kterém se již do konce zápasu nic nezmění. Tento zápas byl pro mě velkým zklamáním a zejména výkon  a přístup některých hráčů je k zamyšlení… K poslednímu zápasu zajíždíme na hřiště poslední Hostivaře. Věřím, že během tohoto týdne si všichni hráči uvědomí, že tím, co jsme předvedli v sobotu se nemůžeme herně prezentovat  a vrátíme se k tomu, co jsme předváděli zhruba v polovině soutěže !!!

I. třída sk. A, 10. kolo, sobota 05.11.2011, 12:15

FC Zličín 1:4 FC Tempo B

FC Zličín Jíra - Vacek, Malý, Šibrava, Muller, Drábek, Hnízdil, Kliment, Cvrčková, Stemberk, Pešek