Sahali jsme po bodu, ale nedosáhli …

V neděli 24. 4.2022 jsme zajížděli do Horních Měcholup, kde má svůj ,,domácí azyl“ bečko Žižkovské Vikrorie.

V neděli 24. 4.2022 jsme zajížděli do Horních Měcholup, kde má svůj  ,,domácí azyl“ bečko Žižkovské Vikrorie.

Člen VV Martin Zahálka zápas okomentoval takto:

Z utkání s rezervou Viktorie Žižkov nevezeme ani bod, a to je pro celé mužstvo veliké zklamání. Do zápasu vstupujeme s 2 hráči, kteří ještě v sobotu odehráli 90 minut za naše B mužstvo, konkrétně s Filipem Lhotským a Jakubem Šibravou. V prvním poločase jsme tahali za kratší konec, soupeř nás přehrával, byl více na míči a takticky jsme se nedokázali vypořádat s jejich systémem hry. Naše dvě ojedinělé šance mohli přinést branku, avšak nestalo se tak. Každý hráč však na hřišti makal, bylo tedy potřeba pro druhý poločas udělat změnu v našem pojetí hry. V kabině bylo znát, že s výsledkem hodně rychle něco uděláme. Přeskládali jsme střed hřiště a přidali na důrazu. To vedlo ke snížení stavu na 1:2 a zápas dostal úplně jiné tempo. Několik následných šancí a standardních situací však brankou neskončilo a soupeř udeřil z brejku. To byl pro tým obrovský šok, ze kterého se už neoklepal a zápas se začal tzv. dohrávat. Zbytečné vyloučení Lhotského v závěru po 2. žluté kartě je jen ukázka našeho zklamání z konečného výsledku. Pro Filipa i celý tým je to velké ponaučení, takové zápasy musíme zvládat a neodcházet s prázdnou. Za týden jdeme doma vyhrát!

Pražský přebor, 22. kolo, neděle 24.4.2022, 10:15

FK Viktoria Žižkov B 4:1 FC Zličín