S PSK Union jsme neměli šanci

Třetí mužstvo naší tabulky na našem hřišti nezaváhalo a i díky fyzické a výškové převaze nedalo našim hráčům moc šancí na ohrožení jejich branky

Vstup do utkání nebyl špatný, byli jsme pod tlakem, ale dobrým pohybem a důrazem v osobních soubojích  jsme dokázali eliminovat aktivitu hostí. Bohužel ve 4. minutě zasáhl do zápasu pan rozhodčí ( nepíšu to jako výmluvu, ale kluci to cítili jako velkou křivdu, ale těch ještě asi zažijí ….) nejdříve na polovině hřiště evidentní faul po kterém následovala ztráta míče. Hosté byli v brejku, ale náš obránce zasáhl dobrým skluzem míč a následně upadl i hostující útočník, bohužel k údivu všech zazněla píšťalka a trestný kop z cca. 15 metrů. Hosté nabídnutou šanci využili, střelou pod břevno nedali našemu gólmanovi šanci 0:1 . Podobně, po zbytečné ztrátě následoval rychlý brejk, který skončil v naší síti 0:2. Tímto skončil i první poločas, mimo jedné střely a jednoho rohu jsme si žádnou šanci nevytvořili (  jak by nám pomohl Vojta, kdyby nemarodil )

Druhý poločas byl hodně podobný tomu prvnímu. Kluci se snažili, ale proti silnému soupeři moc šancí neměli. Ještě jednou jsme inkasovali, na konečných 0:3 jsme dostali po nedůslednosti ve středu hřiště. I přes prohru musím kluky pochválit, protože v defenzivní činnosti jsme fungovali dobře, ale horší to bylo s přechodovou fází. Bylo tam mnoho nepřesností ….

2. třída skupina B, 17. kolo, neděle 29.5.2011, 13:45

FC Zličín 0:3 PSK Union Praha

FC Zličín Forejtek - Žídek, Šibrava, Mattes, Šída, Barák, Pilous, Vinš, Latowski