S ,,Lokádou“ jsme drželi krok jen v prvním poločase.

V 18. kole jsme zajížděli v sobotu 20.5.2017 na hřiště Loko Vltavín.

Po vítězném zápase z minulého kole nás zase čekal velice silný soupeř, který jistě mužstvo ,,Lokády“ představuje. Po úvodním ,,oťukávání“ jsme nečekaně udeřili již v 7min.kdy se z vápna střelecky prosadil Tseber 0:1. I přes vedoucí branku to bylo domácí mužstvo, které postupně začalo přebírat herní převahu. Ve 13min. domácí zahrávali přímý kop z cca. 25 m. ale Budský s námahou vyrazil na roh, který jsme také zvládli. O chvilku později domácí dobře zahráli kolmou přihrávku za stopery, ale Budský opět včasným vyběhnutím vyřešil hrozící nebezpečí. Naší příležitost nevyužil Bartoška, který po naši standardce zakončoval odražený balón, jen do náručí domácího brankaře. Těsně před poločasem se do vápna dostal Urlas, který byl při zpětném pohybu faulován, ale píšťalka rozhodčího zůstala němá!

Druhý poločas jsme začali, jako by se nám nemohlo nic stát a když jsem viděl, co kluci na hřišti předvádějí, tak bylo jasné, že to nemůže dobře dopadnout. Hned po úvodním hvizdu jsme propadli ve středu hřiště, ale hrozící nebezpečí ještě na poslední chvíli ve skluzu vyřešil Bartoška, který míč odehrál na roh. Domácí zahráli přetažený roh na zadní tyč, kde byl zcela sám volný domácí hráč a bez problému vyrovnal – 1:1. Domácí - nabuzeni vyrovnávací brankou ,,ožili“ a naši hráči se vůbec nedokázali  dostat do zápasu a kopali jednu nepřesnost za druhou! Naše ojedinělá šance přišla ve 46 min, kdy tvrdě zakončoval Tseber, ale jeho střelu gólman vyrazil na roh. Naše další ,,ukázková“ chyba po autu naštěstí nebyla potrestaná! V 55 min. zahrávali  domácí roh, který špatně odhadl náš gólman a domácí to využívají – 2:1. Další velkou příležitost domácí neproměňují v 57 min. O chvilku později se již radují, protože další kiks ve středu hřiště po pěkné kombinaci využívají 3:1. Naše hra se úplně rozpadla a byla jen otázka, kolikrát domácí mužstvo vyjádří svoji převahu brankově. To se stalo ještě v 70 a 75 min., kdy se domácí ještě brankově prosadili !  Domácí mužstvo vyhrálo zcela zaslouženě, ale náš výkon ve druhém poločase jim to dost usnadnil- bohužel !

Pražský přebor, 18. kolo, sobota 20.5.2017, 14:00

Loko Vltavín 5:1 FC Zličín