S Kopaninou nakonec nerozhodně

V neděli 21. 9. jsme hostili mužstvo z Přední Kopaniny a po výpadku ve Stodůlkách, kde jsme nezvládli druhý poločas jsme měli co napravovat!

Od začátku se hrálo od vápna k vápnu, ale změna skóre mohla přijít již v 5 min.  když Zimova střela hodně protáhla hostujícího gólmana, který si s pomocí břevna   s nebezpečnou střelou poradil. V tomto zápase se ukázalo, jak špatně bráníme standartní situace. V 11 min. jsme zbytečně faulovali ve středu hřiště a hosté měli výhodu trestného kopu. Centr do vápna, který nebyl schopen nikdo odehrát do bezpečí a skončil v naší síti 0:1 ! Na vyrovnání se nečekalo dlouho, protože v 15 min. jsme zahrávali trestný kop ze středu hřiště, kterého se ujal Hnízdil. Na jeho přesnou střelu pod břevno byl hostující brankář krátký a bylo vyrovnáno  - 1:1. Do poločasu toho obě mužstva moc nepředvedla a ani jedno mužstvo si nevytvořilo brankovou příležitost. K vidění bylo hodně nepřesností, kterým pomohl i nerovný terén.

Kvalita hry se nezvedla bohužel ani po přestávce. Ve 39 min. nám zatrnulo, když hosté nastřelili břevno. Hůře bylo o dvě minuty později. Hosté měli výhodu  trestného kopu, který byl zahrán na zadní tyč. Naši hráči opět projevili nedůraz při bránění těchto situací a nikým neatakován hostující hráč neměl problém s gólovým zakončením 1:2. Vyrovnání mohlo přijít ve 44.min, kdy Šída nedokázal přesně zakončit do prázdné branky a hosté míč stačili odkopnout. Vyrovnání přišlo v 58 min. Na levé straně se uvolnil Zima a jeho střelu ze střední vzdálenosti hostující brankář neudržel a bylo srovnáno 2:2. Jak se blížil konec zápasu, začali jsme mít i více ze hry a vytvářeli si šance. V 64 min.  jsme zahrávali dva rohové kopy za sebou, ale bohužel nadějně vypadající situace zůstaly nevyužity. Poslední šanci v zápase měl Janouch, který svým důrazem vybojoval míč, ale jeho střela šla bohužel těsně vedle tyčky. Zápas skončil spravedlivou remízou, ale nutno říct, že ani jedno mužstvo moc fotbalovosti nepředvedlo !