Rozhodlo se až ke konci zápasu

V prvním domácím zápase jsme přivítali lídra tabulky, mužstvo z Lipenců. Nutno podotknout, že výškový rozdíl byl i ½ metru v náš neprospěch.

I proto jsme chtěli hrát co nejvíce po zemi a rychle kombinovat. Vstup do zápasu nám vyšel dobře a prvních pět minut se hrálo jen na polovině hostí. Bohužel první rychlý brejk znamenal změnu skóre. Nedokázali jsme si pohlídat brejkovou situaci a následný nedůraz znamenal branku v naší síti. Postupem času hosté přebírali iniciativu a několikrát nás podržel Masopust v brance, který měl skvělé zákroky. I díky jemu jsme  hráli poměrně vyrovnanou partii, ale naše koncovka byla slabá. Buď jsme situace špatně řešili, nebo jsme propadli díky fyzické převaze soupeře. I přes šance na obou stranách žádna branka již nepadla a tak se šlo do kabin s naším jednogólovým mankem.

Obraz hry se moc neměnil, ani ve druhém poločase. Bohužel opět přišel nedůraz v defenzívě a soupeř naší chybu potrestal. Mužstvo ale tahle situace nepoznamenala a díky pěkné akci naších útočníků snížil mladíček Vajdl střelou k tyči  na 1:2. Zápas dostal nový náboj, protože kontaktní branka nás povzbudila. Bohužel jsme sami soupeři ulehčili situaci, když přímý kop náš druhý brankář neudržel a k překvapení všech skončil v naší brance ( takové chyby se prostě v této kategorii stávají J ). Soupeř získal sebevědomí a začal nás na hřišti přehrávat. Bylo jen otázka času, kdy přidá další branky. Ještě jsme inkasovali tři branky a zápas skončil naší prohrou 1:6. I když výsledek vypadá hrozivě, tak herně jsme určitě nezklamali a soupeře potrápili asi více, než čekal. Bohužel na několika brankách jsme se hodně podíleli svými individuálními chybami.

2.třída sk.C, 2. kolo, sobota 15.9.2012, 09:00

FC Zličín 1:6 Sokol Lipence