První výhra ležela v mokru

První výhru v sezoně a také pod novým realizačním týmem si mužstvo starších žáků připsalo tuto neděli doma proti Meteoru "B".

Utkání bylo hráno za velmi špatného počasí, ale i přesto na skvěle připraveném terénu. Po úvodním oťukávání přišel úvodní gól Číhala, který zužitkoval krásnou spolupráci Horálka s Kalinou a zavěsil do prázdné brány. Do poločasu jsme pak soupeře až na pár střel z dálky téměř k ničemu nepustili a poločas vyhráli.

Druhý poločas začal mírným náporem hostů, který jsme pak záhy otupili krásným gólem Drábka, který opět po přesné kolmici za obranu přeloboval za vápnem gólmana - 2:0. Za dalších 5 minut nato jsme kopali roh a po něm se z otočky trefil Konovshiy krásně levou nohou k tyči - zdálo se hotovo 3:0. Jenže téměř v zápětí soupeř při ztrátě naší koncentrace snížil z dorážky na 3:1. Poté měl několik slibných šancí, při kterých nás podržel brankář Kovařík a také při nás stálo i trochu štěstí. Nakonec jsme se prosadili opět po rohu, to se do míče ve výskoku opřel Malý a prudkou ranou k tyči dal skóre konečnou podobu - 4:1.

Sestava: Kovařík-Soukup,Svoboda,Světlík,Bous-Mariánek,Malý,Pavelka-Horálek,Číhal-Kalina (Konovshiy, Drábek)