První vítězství jsme vybojovali ve Střešovicích

V sobotu nás čekal důležitý zápas ve Střešovicích, kteří stejně jako my čekají na první podzimní vítězství. Na zápas jsme si museli hodně přivstat, protože výkop zápasu byl již v 8 h.

V sobotu nás čekal  důležitý zápas ve Střešovicích, kteří stejně jako my čekají na první  podzimní vítězství. Na zápas jsme si museli hodně přivstat, protože výkop zápasu byl již v 8 h.

Od začátku jsme hráli hodně aktivně a již v 8.min šel sám na domácího brankáře Derda, ale nedal. Změna skóre nastala ve 12. min, když Hnízdil uvolnil Klimenta a ten se  technickou střelou  trefil na zadní tyč 0:1. Vedoucí branka nás povzbudila a i nadále jsme byli při chuti a dařila se nám kombinace. Další změna skóre přišla v 17.min.když se po centru Jirky prosadil Derda 0:2. Dvoubrankové vedení nás povzbudilo a hráli jsme dobře jako tým. Dařila se kombinace, perfektně fungovala defenzíva a bylo jen otázkou času, kdy přidáme další branku. Změna stavu přišla ve 25.min.když se podruhé v zápase prosadil Derda 0:3. A tímto výsledkem skončil i první poločas.

I v druhé půli jsme měli vývoj zápasu pod kontrolou a hráli docela pohledný fotbal .  Naše další příležitost na změnu skóre přišla v 54.min.když už se zdálo, že míč skončí v autu, tak ho vybojoval Derda a jeho centr zakončil střelou Hnízdil 0:4. Když v 62.min.po závaru před brankou domácích se odrazil míč na kopačky Malého, který pohotově vystřelil a s tečí jednoho domácích hráčů skončil v síti - 0:5  O osudu zápasu už bylo rozhodnuto, ale nebyli by jsme to my, abychom si to nezkomplikovali . V 63.min. prakticky z rozehrávky poslali domácí rychlý centr do naší šestnáctky, kde byli naši obránci nedůrazní a bylo sníženo 1:5. Domácí ožili a druhou branku přidali v 64.min. kdy po zahraném rohu jsme měli možnost 2x míč odkopnout do bezpečí, ale to se nestalo a bylo sníženo 2:5. Vzruch na hřišti nastal ještě v poslední minutě, kdy míč z brankové čáry vykopával Malý. Kromě posledních 10 min. musím celé mužstvo pochválit za odpovědný přístup k zápasu a snahu hrát fotbal. Další důležitý zápas nás čeká v neděli, kdy nás čeká soused z tabulky, mužstvo Satalic.

1. A třída skupina B, 6. kolo, sobota 12.10.2013, 08:00

SK Střešovice 1911 B 2:5 FC Zličín