První utkání doma = jasné 3 body

V prvním domácím utkání jsme přivítali tým z Dolních Počernic a chtěli jsme před "domácím publikem" potvrdit šest bodů z předchozích dvou venkovních zápasů.

V prvním domácím utkání jsme přivítali tým z Dolních Počernic a chtěli jsme před

Podle toho také vypadal vstup do utkání. Soupeře jsme zatlačili před jeho šestnáctku a vytvořili si několik „pološancí“, které se nám bohužel nepovedlo dotáhnout do konce. První gól přišel v 17´ minutě, kdy se trefil po skrumáži před brankou Tomáš Urban. V 26´ minutě už to bylo 2:0. To se přímo z rohu trefil Ondra Jícha. Soupeře jsme vůbec k ničemu nepustili a do konce poločasu jsme přidali zásluhou Pavla Cvetkovského a Jaroslava Gotwalda další dvě branky. Ve 39´ minutě viděl velmi přísnou žlutou kartu Pavel Cvetkovski, který fauloval na půlce hostujícího hráče. Druhý poločas začal poměrně kuriózně. Hostě odmítali nastoupit, domnívali se, že rozhodčí řídí utkání tendenčně v náš prospěch. To ovšem nebyla pravda, fotbal je kontaktní sport a někdy prostě bolí. Nakonec se vše urovnalo a druhý poločas mohl začít. Začali jsme opět velice aktivně a v 41´ přidali pátý gól zásluhou Honzy Šindeláře, jehož centr si hostující obrana srazila do vlastní sítě. Do konce zápasu jsme přidali ještě 4 branky. O ně se zasloužil především Jakub Drdlíček, který jako střídající hráč zaznamenal hattrick. Druhý gól v utkání si připsal i Jaroslav Gotwald. Jedinou kaňkou na našem výkonu byly dva inkasované góly, což lze přičíst ztrátě koncentrace ke konci takhle jednoznačného utkání. Konečné skóre tedy bylo 9:2 a nám nezbude nic jiného než v příštím kole potvrdit toto vysoké vítězství na hřišti Radotína.