První prohra v turnaji

V sobotu jsme přivítali na Zličíně tým z města Slaný. Utkání bylo velice vyhecované a o výhře rozhodla jen jediná branka.

V 13:30 zazněla píšťalka rozhodčího a zápas začal. V té chvíli ještě nikdo nevěděl, co se během zápasu stane. V úvodních minutách zápasu se nic zajímavého nestalo, hrálo se od vápna k vápnu a žádná větší šance se nenaskytla. Až v 25´minutě se po pasu " Casina " dostal do vyložené šance Kuba Drdlíček, který však zklamal. Ani ne po 5´minutách se do naprosto stejné situace dostal " Casino, " který však také nedokázal dostat míč do sítě. Hráči ze Slaného se do šancí dostávali jen ze standartních situací, které ovšem také nedokázali využít, a tak se v 45´minutě po rohovém kopu Ondry Jíchy dostal do 3ance Míša Bára, který však nepochopitelně minul branku z malého vápna. Takže do šaten se šlo za stavu 0:0. Začátek druhé půle probíhal jako začátek půle první. Asi 15´minut se nic nedělo, ale pak to začalo. Nejdříve se po kontaktu Jardy s hostujícím útočníkem strhla menší šarvátka, kterou trenéři i hráči stačili zastavit, ale asi po 1´minutě se opět dostal do kontaktu Jarda s útočníkem a tentokrát útočník napadl Jardu pěstmi, který si to nenechal líbit a ohnal se také po útočníkovi, naštěstí se nic nikomu nestalo. Ve 25´minutě se do šance dostal opět Kuba Drdlíček, ale opět zklamal. Po 5´minutách se do vyložené šance dostal Ondra Jícha, ale tváří v tvář nedokázal dostat míč přes brankáře do sítě a ani dorážka Davida Bumbálka se neujala, a tak přišel trest. Po chybě Luboše Kučery ve středu hřiště zatáhl hostující útočník balon po pravé straně a nacentroval pěkný balon, který doklepl do sítě jeho parťák z útoku. Do konce zápasu jsme měli ještě pár šancí, ale ty jsme nedokázali využít. Zápas skončil 0:1. Nutno říci, že tento zápas nezvládl rozhodčí, a nebýt častných reakcí trenérů a hráčů, mohlo se klidně někomu něco stát.