První jarní prohru nám uštědřila Chuchle !

V dalším zápase jsme se střetli s týmem Chuchle. Zápas se odehrál v pátek na umělé trávě ZŠ Klausova. Kluci předvedli nejlepší jarní výkon, ale "neschopnost" vstřelit gól a vynikající zákroky domácího brankáře zařídily výhru Chuchle 4:2.

V dalším zápase jsme se střetli s týmem Chuchle. Zápas se odehrál v pátek na umělé trávě ZŠ Klausova. Kluci předvedli nejlepší jarní výkon, ale

Do utkání jsme vlétli jako uragán. Soupeř vůbec nestíhal a my si vytvářeli jednu šanci za druhou. Bohužel jsme razítkovali jen břevna a tyče, a když už nějaká střela mířila mezi tři tyče, tak zakročil výborně chytající brankář. Náš tlak nepolevoval, ale gól ne a ne přijít. První čtvrtina tak skončila 0:0 (na děti nezvyklý výsledek).

Ve druhé čtvrtině se obraz hry nezměnil. Stále jsme soupeře tlačili, krásně si přihrávali, vytvářeli si gólové situace, ale kýžený gól nepřišel. A tak platilo známé: „Nedáš, dostaneš!“ Chuchle využila hned svojí první střelu na branku a ujala se vedení 1:0. Kluky tento gól nepoložil, ba naopak. Ještě více se tlačili do koncovky a konečně se dočkali i branky. Po rohovém kopu se trefil Kotík, a když přidal ještě druhou branku Obraz, poločas skončil 2:1.

Třetí čtvrtina byla jak přes kopírák předešlých dvou. Opět jsme soupeře zatlačili na jejich půlce a na brankáře létala jedna střela za druhou. Gólman však dokázal všechny tyto pokusy pochytat, a když už byl překonán, pomohla mu branková konstrukce. Nutno dodat, že i domácí se začali více dostávat do koncovky a také dokázali vstřelit po krásné kombinaci branku, kterou srovnali stav utkání na 2:2.

Poslední čtvrtina pak rozhodla o osudu tohoto utkání, když domácí se v ní dokázali dostat do vedení 3:2, které pak ještě v posledních minutách zápasu upevnili a zajistili si výhru 4:2.

Chtěl bych klukům poděkovat za předvedený výkon. Šance, které jsme si vytvořili, byly více než 100% a měli by se proměňovat. V tomto zápase nevyhrál lepší tým, ale efektivnější. Myslím, že jsme se prezentovali pěkným kombinačním fotbalem se spoustou střel, ale bohužel fotbal se hraje na góly, a těch v dnešním utkání dal více soupeř.