První jarní prohra

Utkání se hrálo za silného větru, který trápil jak fotbalisty na trávníku tak i diváky, kteří si našli na tento vyrovnaný zápas čas a mohli tak shlédnout první jarní porážku Zličína a dvě nádherné trefy hostů.

Utkání se hrálo za silného větru, který trápil jak fotbalisty na trávníku tak i diváky, kteří si našli na tento vyrovnaný zápas čas a mohli tak shlédnout první jarní porážku Zličína a dvě nádherné trefy hostů.

V 7. minutě to z hranice vápna zkoušel Pařízek, ale Schopfa nenachytal. Ve velké šanci pak po kolmé přihrávce Žáka objevil Zmeškal, ale tvrdý pokus mířil nad Chrobokovu branku. Pak posílal střílený centr před branku Kuchler, ale nikoho ze zličínských nenašel. V 15. minutě hlavičkoval po rohu Valoušek z nulového úhlu do tyče. V 28. minutě nacentroval míč do vápna Šindelář, Šourek míč hlavou vracel, hosté dle našeho mínění míč po pokusu Zmeškala odvrátili rukou, nicméně píšťalka sudího Musila zůstala němá.

 

Do druhé půle vstoupili lépe hosté. V 49. minutě si Žampach naběhl do šance, přehodil Schopfa, ale Adam míč za brankovou čáru nepustil. V 59. minutě zkoušel štěstí Zmeškal, ale Chrobok jeho střelu vyrazil. V 78. minutě si Mráz naběhl na dlouhý pas Strnada, posunul ho kolem Šindeláře a Šourka a levačkou se nádherně trefil za záda marně se natahující Schopfa. V 87. minutě Zelený odvrátil míč na prostředek našeho vápna, kde ho Obusanya hrudí příklepl Hájkovi, který míč levačkou napálil do sítě za Schopfa, který opět vzduchem marně plachtil. V závěru mohl korigovat Zmeškal, ale jeho hlavička mnoho starostí Chrobokovi nenadělala.

 

Aleš Rosendorf

 

Pro časové vytížení tato reportáž vznikla díky webu TVCOM.CZ, kde jsem mohl tento zápas zpětně shlédnout

Pražská teplárenská přebor , 21. kolo, sobota 31.3.2012, 10:30

FC Zličín 0:2 FK Bohemians Praha B

Branky 78. Mráz, 87. Hájek
Žluté karty Valoušek, Zmeškal, Zelený - Pařízek
FC Zličín Schopf - Valoušek, Šourek, Adam, M. Šindelář - Kuchler, Žák, Goldmann, Zelený - Zmeškal, May
FK Bohemians Praha B Chrobok - Kovář, Pařízek, Ramba, Sekera - Subič, Strnad, Hájek, Žampach - Mráz, Kuťák (72. Obusanya)
Rozhodčí Musil - Stumpf, Trska
Diváci 70
Jméno Minuty Góly ŽK ČK
Domácí Hosté Výsledek
SK Aritma Praha SK Uhelné sklady Praha 3:0
FC Háje Jižní Město FC Tempo Praha 0:2
ČAFC Praha FC Čechie Uhříněves 3:1
SC Radotín FK Meteor Praha VIII B 2:2
Sokol Královice SK Třeboradice 1:2
Loko Vltavín B FK Újezd nad Lesy 2:2
SK Slovan Kunratice FK Viktoria Žižkov B 0:1
FK Motorlet Praha B FSC Libuš 4:1