Prohra na úvod sezony

Na úvod sezony jsme prohráli se Střížkovskou Bohemkou 1:3

Na úvod sezony nás čekal jeden z nejtěžších soupeřů, a to Střížkovská Bohemka. Do zápasu jsme vstupovali oproti předchozím rokům s novým herním systémem a organizací hry. V první půli jsme kazili hodně přihrávek, nebo jsme se alibistickým nákopem zbavovali míčů, tím jsme se dostávali stále pod tlak a nemohli si hlavně v obraně pořádně odpočinout. Soupeř hrál rychlý kombinační fotbal, ale i tak měl přes náš zhuštěný střed problém připravit si gólovou šanci. Bohužel v 19 minutě inkasujeme první branku střelou k levé tyči. Druhý gól jsme dostali po 10 minutách hry, kdy nás soupeř opět přehrával svou kombinační hrou, gól padl po centru z levé strany. Do konce poločasu se již stav utkání neměnil, a to i přes velkou převahu soupeře. O poločasové přestávce jsme si v kabině řekli, jak budeme hrát a to se nám i zčásti dařilo, ale stále jsme měli potíže s kombinací a ztrátami míče při přechodu do útoku. Bohužel jsme také obdrželi smolný gól po rohovém kopu, kdy nikdo nevystoupil na odražený míč za vápno a soupeř měl dost času zamířit. Přestože se rána moc nepovedla, skončil v naší sítí. Přesto jsme zápas nevzdali a bojovali dále a vyplatilo se nám to. Po rychlém brejku, kdy František Bous běžel sám na brankáře a dobře ho obstřelil, míč sice stihl před brankovou čárou odehrát obránce soupeře na roh, se nám podařilo korigovat stav zápasu na 1:3. Roh byl zahrán na zadní tyč, kde byl Jan Tichý a hlavou skóroval. Do konce zápasu se již nic významného nestalo a tak toto kvalitní utkání s jedním z favoritů soutěže skončilo 1:3.

Kasa.cz přebor dorostu - Praha, 1. kolo, neděle 26.8.2012, 17:00

FC Zličín 1:3 FK Bohemians Praha

Branky Zličín: Tichý Bohemians: Slavík,Marek,Hrnčíř
FC Zličín Kouba-Svoboda,Malý,Tetour,M.Bous-Rabas,D.Černý,Tichý,Portych-Neužil(45´Landa)-F.Bous
FK Bohemians Praha Pavlík-Pechač T.,Kresta,Pechač L.,Hrnčíř-Rosenberger,Slavík,Kuč,Kolinský Mitscherling-Marek