Prohra na Tempu

Druhý jarní zápas jsme prohráli 2:0 na hřišti Tempa Praha

Ve druhém jarním kole nás čekal tým FC Tempo Praha, který jsme chtěli porazit a dostat se do klidnějších vod středu tabulky. Ale bohužel stejně jako v našem prvním společném utkání nás zradila koncovka. Naše střely končily buď na dobře chytajícím gólmanovi domácích, brankové konstrukci, nebo těsně vedle. Jak to již v našich utkáních bývá, inkasovali jsme po individuální chybě. Běžela 37 minuta a po chybném rozehrání a následné ztrátě balonu nás soupeř přehrál v otevřené obraně a prohrávali jsme 1:0. Mohli jsme prohrávat i vyšším rozdílem, ale kvalitním zákrokem nás držel gólman, který vytáhl tečovanou střelu do protipohybu… Poločas skončil hratelným rozdílem jedné branky. Ve druhé půli jsme chtěli vše prolomit a utkání otočit, ale již jsme se tolik do hry nedostávali. Zvláště ve středu hříště jsme propadali a soupeř několikrát nebezpečně zahrozil. A opět přišla individuální chyba na kraji hřiště a nepovedený odkop na střed, kde se míče zmocnil soupeř a vystřelil. Náš brankář míč neudržel a volný dobíhající soupeř do prázdné branky zvýšil skóre na konečných 2:0. Zápas jsme mohli zkorigovat v samotném závěru, ale náš útočník netrefil odkrytou branku. I přes tuto prohru věřím, že se můžeme zachránit. Hra vykazovala dobré pasáže, šance i jejich náznaky. Musíme je ale proměňovat a poctivě pracovat v trénincích. V dalším kole nás doma čeká Junior Praha, se kterým jsme poslední zápas smolně prohráli 3:2. Pojďme jim prohru oplatit.

Kasa.cz přebor dorostu - Praha, 15. kolo, sobota 30.3.2013, 16:00

FC Tempo Praha 2:0 FC Zličín