Prohra na domácím hřišti

Ve 2.kole jsme hostili bečko Vyšehradu a tak se dal očekávat vyrovnaný zápas, který jsme bohužel nezvládli.

Od začátku se hrálo v solidním tempu od vápna k vápnu a brankových příležitostí bylo minimálně. Po celý zápas se nejvíce hrálo ve středu hřiště s mnoha osobními souboji a mnoha nepřesnostmi na obou stranách. Po aktivním vstupu do zápasu jsme pomalu přepouštěli aktivitu hostům i díky nepřesným přihrávkám, které nám dělaly zejména v prvním poločase velký problém. Důležitý moment přišel v 16 min. když hosté měli výhodu  přímého kopu skoro z poloviny hřiště. Hostující hráč míč nakopl tak vysoko a daleko, že skončil pod břevnem  naší branky 0:1 !. Po obdržené brance jsme pokračovali v naší nepřesné hře a výsledkem byly jen dva rohy a dvě standartní situace, které jsme ale vůbec nevyužili. Naší jednobrankovou ztrátou skončil i první poločas.

O přestávce jsme si řekli, že musíme zpřesnit kombinaci a přidat větší důraz. Vstup do druhého poločasu jsme měli velice aktivní, ale naše snaha končila před velkým vápnem, kdy přišlo špatné řešení . Naši útočníci jako by se báli dostat do vápna, nebo zakončit střelou ! Během druhého poločasu jsme stejně jako v prvním poločase neměli jasnou brankovou příležitost a naše střely z dálky byly hodně nepřesné. A protože ani hosté nevyužili své dvě příležitosti, které si ve druhém poločase vytvořili, bylo o výsledku zápasu rozhodnuto. Šťastný  nákop na naši branku  z prvního poločasu rozhodl o naší prohře. Prohra je pro nás krutá, protože bojovnost, kterou kluci do zápasu dali byla perfektní, bohužel nám chyběla ta fotbalovost  a lepší řešení situací . Je vidět, jak si naše mladé mužstvo teprve zvyká na fotbal na velkém hřišti !

1. A třída skupina B, 2. kolo, neděle 15.9.2013, 14:30

FC Zličín 0:1 Slavoj Vyšehrad B

FC Zličín Masopust, Bartoška, Muller, Pešek, Malý, Derda, Hnízdil, Jíra ,,C", Kliment, Šibrava, Zima, Ďubašík