Přípravný test s dorostem Motorletu skončil vítězstvím

V sobotu dopoledne jsme si otestovali svou výkonnost 14 dnů před zahájením soutěže v duelu s dorostem Motorletu. Běhaví a snaživí svěřenci trenéra Vychodila odolávali půlhodinu první půle a nakonec odjižděli s tříbrankovým přídělem.

Od začátku jsme měli územní převahu, ale v koncovce jsme se prosadit nedokázali. Až ve 29.minutě přišel rohový kop a důrazný Čžek pohotově otevřel skore zápasu. Dvě minuty před přestávkou se v šestnáctce uvolnil Víger a s přehledem přidal druhou branku.
Po půli přišlo na hřiště hned pět čerstvých hráčů a dva z nich vymysleli třetí branku v síti Motorletu. Řezáč se prosadil po pravé straně, přesný centr posadil na hlavu Urbana a ten zakončil přesně. Přes řadu dalších šancí už jsme se střelecky neprosadili.
Další test nás v přípravě čeká tuto středu od 18:00 hod. na domácím hřišti proti Slivenci.