Premiéra v Měcholupech byla úspěšná

V dalším kole jsme zajížděli na zrekonstruovanou UMT v H.Měcholupech, kde jsme hráli vůbec poprvé s domácím mužstvem, které se nacházelo v tabulce s drobnou bodovou ztrátou za námi.

Další důležitý zápas jsme začali solidně a díky dobrému pohybu a rychlé kombinaci jsme začínali získávat mírnou převahu, kterou jsme v 8 min. využili, když se pěknou střelou z dálky trefil do šibenice Drábek 0:1. I nadále jsme měli mírnou převahu, když jsme hrozili zejména ze standartních situací, ale bohužel bez brankového efektu. Slabší  chvilku jsme si vybrali ve 20 min. když jsme nedokázali přerušit individuální akci domácího útočníka, který ,,vyškolil“ dva naše hráče a jeho střela skončila trochu překvapivě v naší brance 1:1. Přes obdrženou branku jsme měli mírnou převahu a skóre  se měnilo ve 26. min. Asi nejhezčí gólovou akcí celého zápasu jsme předvedli po sérii několika narážeček a perfektním centrem z pravé strany od Smetany, na který si naběhla Cvrčková, ale její hlavička skončila nejdříve na tyči, ale následnou dorážkou do prázdné branky nám zajistila vedení 1:2. Další branku jsme přidali vzápětí, když svůj důraz ve vápně využil střelou k tyči Hnízdil 1:3.

V poločase jsme si řekli, že se musíme  vyvarovat chyb v defenzívě a aktivní hrou přidat další branku. Bohužel, stejně jako v minulém zápase nám druhý poločas moc nevyšel a na malém hřišti jsme už nepodali takový výkon se kterým bych byl spokojen. A když ve 39 min. si vybral slabou chvilku do té doby dobře chytající David, který neskutečnou ,,minelou“ daroval domácím kontaktní branku 2:3 ,bylo zaděláno na drama. Domácí byli aktivnější a vytvořili si mírný tlak, který naštěstí pro nás neužili. A tak udeřilo na druhé straně, po našem nepovedeném brejku si vybral slabou chvilku i domácí brankář v 54 min. Svojí špatnou rozehrávku poslal přímo na kopačku Hnízdila, který zaregistroval odkrytou domácí svatyni a z první trefil perfektně pod břevno 2:4. Tato branka nás uklidnila, domácím jsme prakticky nic nedovolili a zápas dotáhli do vítězného konce. Když zápas hodnotím, tak stejně jako v minulém kole, velice dobrý první poločas a slabší druhý poločas !!!

I. třída sk. A, 16. kolo, neděle 22.4.2012, 12:30

SK Horní Měcholupy 2:4 FC Zličín