Povinné vítězství s posledními Střešovicemi

V sobotu ráno jsme doma přivítali poslední tým tabulky SK Střešovice. Vítězství bylo povinností, odstup by se zvětšil na 9 bodů a udržení soutěže by tak už bylo velmi reálné. Nakonec se to povedlo, i když výsledek zápasu byl dlouho na vážkách.

Soupeř nehodlal svou kůži prodat lacino a dlouho jsme se nemohli dostat do hry. Až ve 13.minutě jsme získali výhodu přímého kopu a dělovka Ondry Jíchy skončil tam, kde měla, za zády brankáře Střešovic v síti. Vypracovali jsme si další šance, když ta Gotwaldova a Černého byly z kategorie tutovek.
Bohužel jsme další gól nepřidali a soupeř začal kousat. Kouba však chytal spolehlivě a pomohla nám i branková konstrukce.
Definitivně jsme odpor soupeře zlomili v 55.minutě. Závar před brankou zakončil přesnou střelou Zdeněk Nožička a hned se nám dýchalo líp. Když za sedm minut levačkou přesne k tyči zamířil Honza Tichý, bylo to 3:0 a zápas jsme v klidu dovedli do vítězné koncovky.