Poslední zápas v sezóně dopadl dobře.

Do posledního utkání jsme nastoupili v plné sestavě a za vydatného deště. Soupeř se do nás zakousl hned od začátku a ve třetí minutě utkání skóroval hráč číslo 8, který mimo jiné, že celý zápas sundaval naše hráče...

…ze zadu a zasloužil by si alespoň žlutou kartu, ale také měl kolem dvou metrů výšky. Na staršího žáka moc nevypadal. V páté minutě soupeř po našem průniku do vápna fauloval a Ondra Jícha z penalty srovnal na 1:1. Bohužel soupeř dvěma góly do poločasu získal náskok na 3:1. Do druhého poločasu jsme nic nevzdávali a po úpravách v rozestavení hráčů se nám podařilo dvěma góly Urbana a Scháňky (oba hlavou po standartních situacích) vyrovnat na 3:3. Škoda, že Drdlíček trefil po svém krásném průniku pouze břevno. Tento zápas byl poslední pro ročník 1993 a tímto mu přejem hodně fotbalových úspěchů v mladším dorostu.

FC Zličín – Viktoria Žižkov 3:3 (1:3)