Pohárové finále nám uniklo

Historický úspěch starších žáků byl na dosah. Už semifinále v této soutěži nemá v historii klubu obdoby. Bohužel poslední krok k postupu do finále nevyšel. Přeborový Braník se štěstím vyhrál 3:2.

Favorit z Braníka nás od začátku zatlačil do defenzívy, ale moc šancí si nevypracoval. My jsme se spoléhali na brejky, ale ani z nich jsma nic nevytěžili. Ve 20.minutě přišlo zaváhání naší obrany a šance hostů skončila zbytečným faulem v šestnáctce. Nařízenou penaltu proměnil ve vedoucí gól hostů Harmanec. Brzy však bylo vyrovnáno. Konečně se vydařila brejková akce, kterou křížnou střelou zakončil Uvízl. Z dalšího brejku jsme byli blízko vedoucí branky, ale situaci dva na jednoho jsme nedokázali gólově vyřešit.
Pak si slabší chvíli vybral pan rozhodčí. Nejdříve neodpískal malou domů hostů a po jejich protiútoku nechal zakončit akci po zcela evidentním hraní rukou útočníka hostů. Bohužel z toho byl gól a naše protesty byly marné. Spokojenější tak šel o přestávce do kabin Braník.
Po půli jsme si připravili další velkou šanci, ve které byl faulován Uvízl a měli jsme výhodu pokutového kopu. Nikdo na sebe nechtěl vzít zodpovědnost a tak se nakonec exekuce ujal Honza Malý. Golman Braníka bohužel jeho slabou střelu lapil. Vzápětí přišel trest v podobě třetí branky v naší síti. V samotném závěru potrestal Uvízl zaváhání obrany hostů a snížil na 2:3. Na vyrovnávací gól a případný penaltový rozstřel už jsme neměli čas ani síly.