Podlehli jsme těsně Motorletu

Zápas se nám nepodařil podle našich požadavků...

Než začnu psát komentář k zápasu omlouvám se všem fanouškům starších hráčů a hlavně trenérovi panu Varhulíkovi, že komentář k zápasu píšu až dnes. V sobotu po zápase a ani v neděli jsem se k počítači nedostal, protože mám i jiné povinosti a můj táta jako vedoucí mužstva pracoval celý víkend až do noci a také neměl čas mě zastoupit a dnes jsem byl ve škole s odpoledním vyučováním a tak se dostávám k počítači a k samotnému komentáři až teď.

Zápas pro nás začal raketovým nástupem útočníka Uvízla, který v první minutě utkání proměnil krásným průnikem do obrany soupeře a bylo to 0 : 1.Soupeře to moc nepoložilo a zakousl se do nás. Šance se střídali na jedné i druhé straně, ale postupně Motorlet začal přehrávat naší záložní řadu kombinační hrou maximálně na dva doteky a v 16. a 26. minutě po rohových kopech otočil výsledek na 2 : 1. Do druhého poločasu jsme nastoupili s motivací nic straceno otočíme výsledek, ale odpočinek v kabině nám nepomohl a jeden útok za druhým soupeř využil ve dvouch případech a bylo to 4 : 1. Na posledních 8 minut jsem se domluvil s Martinem Nožičkou, který se ze zálohy stáhnul na mé místo stopera a já jsem zaujal místo středu zálohy a snažil jsem se ze všech sil něco udělat s výsledkem. Má snaha měla za výsledek mimo jiné dvě přihrávky na Uvízla a ten proměnil. Bohužel čas už na další branku nebyl a tak první prohra se nám povedla už v druhém utkání.

Hodnocení vedoucího mužstva:

Perfektní začátek a konec, tak by se dal ohodnotit zápas s Motorletem. Utkání bylo co do hry pro diváka myslím pohledné. Ukázalo se kdo má na to hrát celý zápas s nasazením a kdo ne a bohužel také kdo hrát chce a kdo v základu nemá co dělat. Zápas se hrál ve vysokém tempu skoro celý a jen pár hráčů z našeho týmu stačilo soupeři. Motorlet byl lepší a zaslouženě vyhrál.

Pochvala:
Uvízlovi za tři branky a za nasazení celý zápas
Eloyovi za krásné zákroky v brance a podržení mužstva (ani jedna branka nebyla jeho chybou)
Landovi za nasezení v celém zápase a za snahu v posledních minutách (jako správný kapitán mužstva zavelel k utoku a málem se mu podařilo srovnat nepříznivý stav utkání)

Zápas se nevydařil Neužilovi a Vlčkovi a po jejich chybách soupeř proměnil šance.
Ostatní odvedli bohužel standartní výkon a proto následovala prohra.