Po ostudném výkonu další vítězství starších dorostenců

K dalšímu utkání jsme zajeli na umělou trávu na Vyšehrad. Domácí, kteří se do našeho zápasu krčili na předposledním místě tabulky se čtyřmi body, rozhodně nebyli favority utkání, ale na průběhu utkání to nebylo vůbec znát.

K dalšímu utkání jsme zajeli na umělou trávu na Vyšehrad. Domácí, kteří se do našeho zápasu krčili na předposledním místě tabulky se čtyřmi body, rozhodně nebyli favority utkání, ale na průběhu utkání to nebylo vůbec znát.

Po celé utkání jsme vytvářeli velké množství chyb, míče, které jsme vybojovali, jsme rychle ztráceli či se jich zbytečně zbavovali. Až na pár světlých výjimek bylo celé utkání bojovné a k fotbalu to mělo velmi daleko. První náznak šance z naší strany přišel až ve 13. minutě, soupeř měl první výraznější šanci až v minutě 27. Z prvního poločasu snad stojí z naší strany za zmínku pouze 39. minuta, kdy Maxmilián z levé strany centroval od rohového praporku na dobře naběhnutého Báru, který však na centrovaný míč nedoskočil. Největší šance hostů v první půli přišla hned v zápětí, ve 41. minutě, kdy se v obraně nedohodli Cvetkovski a Šindelář a vyšehradský útočník Jakub Felgr se velmi snadno dostal před Smutného, který pohotově vyrážel.

I přes to, že byla druhá půle opět oboustranně plná chyb, bylo k vidění více fotbalových akcí a dokonce i góly. Ve 48. minutě zatáhl k levému rohovému praporku míč Maxmilián, který míč chytře zaseknul a zpětnou přihrávkou po zemi našel Tichého, který z první pálil a nastřelil tyč. V 57. minutě jsme měli další šanci, kdy po přihrávce Ondry Jíchy z pravé strany střílel Pavel Cvetkovski a jeho rána prosvištěla těsně nad břevnem Řepovy branky. Naše trápení utnul až Maxmilián v 65. minutě, kdy se k němu dostal míč po našem autovém vhazování, všiml si vyběhnutého brankaře a obloučkem dostal míč do branky. Ihned po rozehrání se v 66. minutě dostal na hranici našeho pokutového území domácí Dmytro Shutko, který se také obloučkem snažil překvapit Smutného, ale ten konečky prstů gólu zabránil. To, že domácí nebudou dnes jednoduchým soupeřem, jsme poznali v 72. minutě, kdy po rohovém kopu prostřelil vše, co mu stálo v cestě, domácí Kvapil a bylo vyrovnáno. V 77. minutě se ke střele dostal Ondra Jícha, který pálil z velké dálky, ale jeho střela byla skákavá a vyšehradskému brankaři Řepovi nadělala spoustu starostí. Nakonec vítěznou branku se nám podařilo vstřelit až v 83. minutě, kdy se po rohovém kopu Jíchy dostal ke střele Pavel Cvtekovski, který povedenou ranou dal gól na konečných 1:2. Poslední zajímavá šance našich se zrodila v 86. minutě, kdy se k míči dostal Maxmilián, který střílel tvrdě z 30 metrů, jeho rána ale orazítkovala pouze levou tyč vyšehradské branky. To z celého utkání vše a po hrubých chybách a obrovském trápení jsme si odvezli další 3 body z hřiště soupeře.

Fincentrum přebor dorostu, 11. kolo, sobota 30.10.2010, 10:00

FK Slavoj Vyšehrad B 1:2 FC Zličín

Branky 72. Kvapil - 65. Maxmilián, 83. Cvetkovski
Žluté karty X - 72. Cvetkovski
Červené karty X
FK Slavoj Vyšehrad B Řepa - Hroník, Svoboda, Kotík - Kříž (65. Nemeš), Kvapil, Felgr (84. Leheta), Shutko A., Šišpera - Shutko D., Dufek
FC Zličín Smutný - Cvetkovski, Hájek, Kučera, Šindelář - Bára, Jícha, Reitermann, Tichý - Drdlíček (74. Nožička), Maxmilián
Rozhodčí Stumpf - Rod, Šaróka
Diváci 30
Jméno Minuty Góly ŽK ČK
Smutný Ondřej 90 0 0 0
Reitermann Jan 90 0 0 0
Kučera Luboš 90 0 0 0
Šindelář Jan 90 0 0 0
Hájek Marek 90 0 0 0
Tichý Jan 90 0 0 0
Jícha Ondřej 90 0 0 0
Cvetkovski Pavel 90 1 1 0
Nožička Martin 16 0 0 0
Maxmilián Jan 90 1 0 0
Drdlíček Jakub 74 0 0 0
Bára Michal 90 0 0 0
Domácí Hosté Výsledek
ABC Braník Sokol Troja 4:1
SK Aritma Praha Junior Praha B 3:1
Slovan Bohnice FK Admira Praha 0:3
AFK Slavoj Podolí Praha FK Dukla Praha B 1:2
Meteor Kačerov FC Tempo Praha 1:6
FC Háje Jižní Město FK Viktoria Žižkov B 0:3