Po neskutečných chybách alespoň remíza

K dalšímu mistrovskému utkání k nám na Zličín dorazil soupeř z H.Měcholup, který po dvou kolech vše vyhrál a neobdržel ani jednu branku. Na základě těchto skutečností jsme začali se zabezpečenou obranou a připraveni...

…jít do rychlých útoků, ale hned v druhé minutě utkání neudržel obránce Pepa Dvořáček útočníka a křižní přihrávka přes malé vápno a minutí našeho brankáře znamenal gól v naší síti. Jak je to naším zvykem gól nás srazil a ze zbytečného trestného kopu jsme inkasovali další branku. Do druhého poločasu jsme nastoupili s úmyslem rychle zaútočit a srovnat nepříznivé skóre. Použili jsme variantu, Landa místo Nožičky tedy výměna stopera a středního záložníka a posílení ůtoku a zálohy Novosadem a Neužilem. Vše nám vyšlo skoro dokonale. Nožička z trestného kopu na 1:2 , následně Dvořák na 2:2 a Novosad z ostrého úhlu na 3:2. Bohužel tlak soupeře byl korunován 5 minut před koncem kdy opět ze zbytečného trestného kopu padnul vyrovnávající gól.

Hodnocení kapitána Landy Martina: Chtěl bych k tomuto zápasu říci jedno. Zklamali jste mě v obranné fázi trestného kopu, z kterého byl vyrovnávací gól H. Měcholup. Pro příště bych chtěl upozornit, že za každou cenu ve velkém vápně, když má protihráč míč u nohy, jít proti míči noha ne noha, a myslet jen na jedno „nedostat gól“.

Hodnocení vedoucího mužstva: Zápas se mě hodnotí velice špatně, protože utkání nemělo vůbec z naší strany nasazení, i když moc dobře vím, že hrát umíme a jestli budeme hrát za celý zápas jenom pár minut jako dnes, tak to opravdu nemá cenu. Nebudu hodnotit ani jednoho hráče, protože mužstvo hrálo celkově špatně. Mám ještě jednu důležitou poznámku k dnešnímu zápasu, která se týká fandů a rodičů našich hráčů. Prosím povzbuzujte, hecujte hráče k lepším výkonům, ale nikdo se nemontujte do rozhodčího a už vůbec si nikdo nesmí dovolit jít do kabiny rozhodčího a tam s ním diskutovat o jeho výkonu. To mám dovoleno pouze já a nikdo jiný. Dnes se bohužel tento incident stal a rozhodčí měl tendenci utkání díky tomuto útoku rozhodnout ve prospěch soupeře a mě poslat jako vedoucího mužstva k disciplinární komisi na pohovor. Upozornění tento člověk od mé osoby dostal dosti důrazné a doufám, že už nikdy toto řešit nebudu. Všechny upozorňuji, že veškerou činnost s vašimi kluky dělám rád a dobrovolně a také dobrovolně přenechám tuto funkci někomu jinému, když si myslíte, že ji dělám špatně.Dotyčný rodič si musí uvědomit, že se snažíme s panem trenérem Varhulíkem vychovat pořádné lidi z vašich dětí, vést je k disciplíně viz.( nediskutovat s rozhodčím ) a mít pořádek na hřišti a hlavně v životě. Pokud jsem byl dnes ostrý bylo to právě proto, aby pořádek byl.

Sestava: Eloy – Landa, Bous ( Novosad ) Dvořáček, Markovský – Nožička ( Roztočil ), Černý ( Neužil ), Krautstengel – Rabas, Uvízl.

Branky: Novosad, Nožička, Dvořák

FC Zličín – H. Měcholupy B 3 : 3 ( 0 : 2 )

Žluté karty: Novosad