Po neproměněné penaltě další domácí bodová ztráta

V sobotu 19.4.2014 jsme v rámci 22.kola divize A hostili mužstvo FC ZVVZ Milevsko.

Trenér mužstva Michal Šilhavý zhodnotil zápas takto :

Sobotní utkání s Milevskem se mi nehodnotí vůbec dobře. Soupeř, který je u samého dna divizní tabulky a kterého jsme měli jednoznačně porazit, si z našeho hřiště odvezl jeden bod po remíze 1:1. Zápas velmi výrazně ovlivnila neproměněná penalta za stavu 0:0, po které jsme navíc sami inkasovali branku z ojedinělého protiútoku soupeře. V závěru první části se nám podařilo vyrovnat a do druhého poločasu jsme šli s odhodláním důležitý zápas rozhodnout v náš prospěch. To se nám, i přes několik jasných gólových příležitostí, bohužel nepodařilo a navíc jsme přišli o vyloučeného Adama Maye. V posledních minutách nás ještě podržel David Schopf, když chytil vyoženou šanci soupeře.

Doufám, že body, které jsme poměrně lehkovážně ztratili v domácích utkáních s Chebem a Milevskem (shodou okolností po neproměněných pokutových kopech), nám v konečném účtování nebudou chybět.....

Divize sk. A, 22. kolo, sobota 19.4.2014, 10:30

FC Zličín 1:1 Milevsko