Po delší době vítězství

Vybojované vítězství s Přední Kopaninou

Do dnešního zápasu s Přední Kopaninou jsme šli s touhou vyhrát a konečně v plné sestavě. Zápas byl jak na houpačce, prvních 10 minut patřilo soupeři, poté se i nám podařilo dostat se do hry a vytvořit si šance, ale dlouho se nedařilo vstřelit první branku. Nakonec se to přeci jen povedlo naším hráčům. Martin Nožička našel přihrávkou Marka Černého a ten bez problémů zakončil. I přes další šance na obou stranách skončil poločas 1:0 pro nás. Do druhé půle jsme vkročili jako do té první, opět jsme ztráceli balony a nechávali aktivitu na soupeři. Naštěstí akce soupeře končily na nepřesné finální části, na našem brankáři nebo vedle. A když už se soupeři podařilo skórovat, zastavil je zdvižený praporek pomezního rozhodčího. Po jednom z našich brejků se Martin Landa krásně uvolnil a naservíroval balon střídajícímu Honzovi Polákovi a ten vstřelil míč do sítě. V tomto utkání, které bylo plné soubojů, se již nic dalšího nestalo a tak jsme si vybojovali výhru 2:0.

Kasa.cz přebor dorostu - Praha, 10. kolo, neděle 28.10.2012, 14:30

FC Zličín 2:0 FC Přední Kopanina

Branky Z: M. Černý, Polák
FC Zličín Kouba-Hrabák,Malý,Markovský,Bous M.-Černý D.,Černý M.-Bous F.(45´Polák),Nožička(86´Svoboda),Landa-Portych