Parádní představení našich útočníků

V dalším mistrovském zápasu jsme přivítali tým z Hostivaře. I přesto, že nám chyběl elitní střelec David Linka, náš tým soupeře zcela přehrál a zaslouženě vysoko zvítězil. Nic na tom nemění ani fakt, že hosté nepřivezli nikoho na střídání a v poli měli o jednoho hráče méně.

Od první minuty jsme se do soupeře zakousli a bylo jen otázkou času, kdy padne první gól. Hosté si vůbec nevěděli rady s naší útočnou dvojicí, kterou výborně ze zálohy doplňovali další hráči a v poločase už to bylo 7:0. O přestávce jsem naše hráče nabádal, aby v nasazení nepolevili a ještě více se tlačili před branku soupeře. I proto náš tým dokázal přidat další góly, což je velmi pozitivní. Klárka pět branek, Ondra čtyři a dokonce i Tonda Stránský svým důrazem a důsledností individuálně vybojoval míč, zatáhnul ho před bránu a jeho krásnou přihrávku po zemi si nešťastný soupeř dal do své vlastní sítě. Deset gólů našich tří útočníků hovoří za vše. Celý tým ale zasluhuje pochvalu, některé akce byly opravdu fotbalové. Jen tak dál chlapci!

FC Zličín – Hostivař 13:0  (7:0)