Opět jsme zabodovali naplno

Druhé kolo, druhý domácí zápas, druhé vítězství. Porážku 0:3 si ze Zličína odvezly Stodůlky. Potvrdili jsme tak úspěšný start do nové sezony.

Po úvodním vítězství nad Trojou nás čekal těžký úkol. Chtěli jsme vyvrátit přísloví „první vyhrání z kapsy vyhání“. Tentokrát nám v cestě stálo mužstvo Stodůlek.
Začátek byl vyrovnaný, bojovalo se především uprostřed hřiště. Postupem času jsme si vytvořili mírnou převahu a hrozili jsme především nebezpečnými centry ze stran. Ani jeden jsme však nedokázali gólově zúročit. První branky jsme se nakonec dočkali v 30. minutě. Rychlý protiútok počal Štefan Kurina, přihrál Honzovi Korešovi a ten před prázdnou brankou našel Adama Maye, který bez problémů uklidil míč do sítě. Do konce prvního poločasu se už nic zásadního neudálo, a tak jsme po prvních 45 minutách vedli 1:0.
Do druhé půle jsme vstoupili velmi špatně, jako bychom zůstali ještě v šatně. Stodůlky si však žádnou vážnější šanci nevytvořili, takže jsme kritickou desetiminutovku přečkali bez úhony. Poté jsme se opět tlačili do útoku a výsledkem byl gól na 2:0. V 63. minutě přihrál Štefan Kurina Michalovi Šindelářovi, který se ocitl sám před brankářem. Šindy si zopakoval rutinní situaci z minulého utkání a skóroval. Od této chvíle už jsme průběh utkání kontrolovali a v 83. minutě jsme ještě zvýšili na 3:0. Přihrávkou před branku našel Adam May Štefana Kurinu, jemuž nedělalo žádný problém rozvlnit síť – 3:0. V závěru se ještě do gólovky dostal Michal Šindelář, tentokrát však v souboji s gólmanem hostí neuspěl.
V tu chvíli již však bylo rozhodnuto o našem druhém vítězství v sezoně. Z prvních dvou kol jsme tedy vytěžili maximum. V příštím kole zavítáme na Střížkov, kde nás už ve středu čeká Bohemians Praha.