Odveta se podařila.

V rámci 24. kola divize A jsme o prvním květnovém víkendu hostili třetí celek naší skupiny - TJ Malše Roudné.

Manažer Zličínského mužstva Josef Jarolímek zápas okomentoval takto :

Přivítali jsme třetí celek tabulky v čele s  R.Otépkou a několika hráči ze širšího kádru Č. Budějovic. V prvním poločase jsme inkasovali hned v úvodu po chybě při bránění standartní situace. A když se nám vzápětí podařilo vyrovnat, inkasovali jsme branku na 2:1 v poslední vteřině prvního poločasu.Druhý poločas probíhal celkem v naší režii a po vyloučení hráče hostů, jsme z nařízeného trestného kopu vyrovnali na 2:2. Za zmínku ještě stojí šance Driny v poslední minutě zápasu ,kdy míč z prázdné brány vykopl hostující obránce.Na pokutové kopy jsme vyhráli 4:2,kdy za nás neproměnil hned první penaltu Květoň,ale Schopf nás opět podržel a chytil dva pokutové kopy. A tak jsme vrátili hostům prohru na jejich hřišti,též po penaltách.

Divize sk. A, 24. kolo, sobota 02.5.2015, 10:30

FC Zličín 3:2 Malše Roudné