O výsledku rozhodlo pět minut v druhém poločase !

V dalším kole jsme na našem hřišti hostili silné mužstvo z Radotína, které se v tabulce drápe vzhůru. Zápas se odehrál za chladného počasí a poprvé na umělé trávě.

Od začátku bylo jasné, že jedině dobrou a rychlou kombinací máme šanci vzdorovat fyzicky i výškově vyspělému mužstvu hostí. Od první minuty jsme byli pod mírným tlakem, ale soupeře jsme do žádné větší šance nepustili. Poprvé se skóre měnilo v 5 min. Po závaru před naší brankou, kdy jsme měli dvakrát míč na svých kopačkách, ale bohužel jsme nebyli schopni míč odkopnout do bezpečí. Hosté naší nešikovnost využili, míč ,, uložili “ za záda našeho gólmana - 0:1. Obraz hry se moc neměnil a i nadále to byli hosté, kteří udávali ráz zápasu. Druhou branku jsme obdrželi po rohu ve 25. min. Hosté zahrávali roh, naše defenzíva byla nedůsledná a pro hostujícího hráče nebyl problém zvýšit hlavou na 0:2. Paradoxně tato branka nás asi zdravě naštvala, protože zápas byl najednou vyrovnaný a konečně jsme se dostávali do šancí i my. Hlavně jsme začali hrát, co jsme chtěli, tj. dobrý pohyb a rychlá a přesná kombinace. Poprvé jsme skórovali ve 28 min. když se ve vápně dobře orientoval Stemberk a odražený balón zavěsil do branky 1:2. Do poločasu se již nic nezměnilo i když šance byly na obou stranách.

Vstup do druhé půle jsme měli dobrý a hrál se zcela vyrovnaný zápas. Ve 42 min. se nám podařilo vyrovnat, když po sérii několika rohů, které jsme zahrávali velice nebezpečně, si dobře naběhl Muller a placírkou přesně usměrnil míč do branky 2:2. Bohužel z vyrovnávací branky jsme se neradovali dlouho ! Svojí fyzickou sílu využil hráč hostí s č.5 a prošel naší defenzivou jako nůž máslem a s přehledem poslal hosty znovu do vedení      – 2:3. Po obdržené brance už jsme nedokázali reagovat a byli to hosté, kteří udávali tempo zápasu. O osudu zápasu se rozhodlo v 58 – 61 min. Hosté si celkem třikrát pohráli s naší defenzívou, která ač se snažila tak proti vysokým hráčům neměla šanci – 2:6. Tímto výsledkem i zápas skončil. Zápas nám po delší době ukázal, že proti některým mužstvům moc šancí zahrát si dobrý fotbal nemáme. Čekají nás další zápasy s mužstvy, které mají podobnou výkonnost jako my a věřím, že v těchto zápasech budeme podávat dobré výkony.

I. třída sk. A, 9. kolo, pátek 28.10.2011, 09:00

SK Union Vršovice 2:0 FC Zličín

FC Zličín Jíra - Muller, Bartoška, Šibrava, Smetana, Drábek, Hnízdil, Kolář, Cvrčková, Stemberk