Nebušice naší defenzívu vůbec neprověřili

V dalším kole jsme na domácím hřišti přivítali mužstvo Nebušic, které se v tabulce nachází ve spodní části a tak jsem dal příležitost i hráčům, kteří nenastupují pravidelně k zápasům a během zápasu jsme střídali v pravidelných intervalech.

Od začátku zápasu se hra odehrávala na polovině hostí a jen díky skvělým zákrokům hostujícího brankáře se nám nedařilo vstřelit úvodní branku. Až v šesté minutě se po pěkné spolupráci Hnízdil , Cvrčková podařilo prvně jmenovanému pohotově zakončit. Po úvodní brance jsme i nadále pokračovali v kombinační hře se snahou využívat křídelních prostorů a tím roztáhnout zhuštěnou defenzívu hostů. Do přestávky jsme ještě celkem šestkrát rozvlnili síť za zády hostujícího brankáře. Ve druhé půli jsme i nadále pokračovali v naší ofenzivní hře a celkem 7 branek v sítí hostí přispělo ke konečnému výsledku 14:0. Jsem rád, že jsme mohli zapojit do hry i hráče, kteří nehrají pravidelně a sami poznali jak musí v tréninku přidat a poctivě pracovat, aby si vybojovali místo v základní sestavě. V příštím kole zajíždíme po dvou domácích zápasech na hřiště Čechie Smíchov .Věřím, že se nám konečně podaří i z tohoto hřiště, kde pod mým vedením jsme ještě nevyhráli přivézt tři body .