Naše první prohra v soutěži !!!

V neděli, za krásného počasí jsme hostili v prvním jarním domácím zápase mužstvo Střížkova. Jarní výsledky hostí pro nás byly varováním a tak jsme ze zápasu měli obavy a věděli, že nás nečeká nic jednoduchého.

V neděli, za krásného počasí jsme hostili v prvním jarním domácím zápase mužstvo Střížkova. Jarní výsledky hostí pro nás byly varováním a tak jsme ze zápasu měli obavy a věděli, že nás nečeká nic jednoduchého.

Do zápasu jsme vstoupili velice aktivně a soupeře přehrávali, ale bez větší brankové příležitosti. Veškerá naše útočná snaha ale končila na dobře fungujícím obranném bloku hostujícího mužstva a díky výškové převaze hostí byly naše šance včas zastaveny. I přes tento handicap jsme si v první půli vytvořili několik slibných příležitostí, ale svojí nedůrazností zůstaly nevyužity. Hosté naší branku v prvním poločase ohrozili jednou, když se hostující útočník v brejku řítil na našeho brankáře, který dobře vyběhl a vyrazil na roh. A tak jsme do kabin odcházeli za nerozhodného stavu. O přestávce jsem chtěl mužstvo ještě více motivovat k větší aktivitě a důrazu v osobních soubojích. Naše hra byla velice aktivní, ale obraz hry se moc nezměnil. Až přišla 30. min a snad první přímá střela na branku, které se štěstím zapadla za záda hostujícího brankáře a my šli do jednobrankového vedení. Bohužel vedoucí branka nás asi uspokojila, přestali jsme se pohybovat a soupeř začal hru vyrovnávat a v brejcích stále častěji začal ohrožovat naší branku. Ve 38. min přišlo zaváhání naší defenzívy, když nedokázali pohlídat, už skoro vyřešený brejk hostujícího mužstva a nabídli jsme soupeři vyrovnání. Po této brance hosté ještě více ožili a po třech minutách zahrávali rohový kop, který si náš brankář nikým neatakován vrazil do vlastní brány!!! Mužstvo si už nedokázalo s touto situací poradit a ještě jednou, opět po rychlém brejku inkasovalo a zaslouženě poprvé v sezóně prohrálo. Doufám, že si z tohoto zápasu vezmeme ponaučení do dalších bojů a výkon, který jsme předvedli hlavně v druhém poločase už nezopakujeme. Ještě bych chtěl zmínit, že po zápase jsme chtěli provést konfrontaci, pro podezření že hosté mají v mužstvu i starší hráče.Tato „chaotická konfrontace” proběhla u tří hráčů a naše podezření se nepotvrdilo, ale výroky z tábora hostí… běž se rychle schovat do auta apod. na důvěryhodnosti moc nepřidají.Ale na to se nechci vymlouvat a znovu opakuji, naše prohra byla zcela zasloužená.