Na Loku jsme nezaváhali

V sobotu brzo ráno jsme odehráli další kolo na hřišti Loko Vltavín a zápas díky velice dobrému výkonu zejména v prvním poločase vyhráli.

Od úvodního hvizdu jsme díky dobrému pohybu a snahou kombinovat dostali domácí mužstvo pod tlak a v desáté minutě vedli 2:0 když se svým důrazem prosadil Maty Lednický.Po vedení jsme polevili a soupeř se častěji dostával na dostřel naší branky.Výsledkem této snahy byl pokutový kop, když naší obránci špatně pokryli domácí hráče, došlo k přečíslení a ve snaze o přerušení, byl domácí hráč faulován a byl nařízen pokutový kop. Domácí ale s touto příležitostí nenaložili dobře a střela šla metr vedle naší pravé tyče. Tato situace byla pro nás varováním a znovu jsme přidali na tempu a výsledkem byli ještě dvě branky, o které se podělili Cvrčková s Lednickým. Do druhé půle jsme šli se snahou co nejvíce držet balón na zemi a hrát kombinační fotbal s přesným zakončením. Tento plán se nám dařilo plnit z poloviny. Kombinace byla docela dobrá, ale zakončení bylo slabé a nedůrazné. Sice jsme vsítili dvě branky, o které se podělili oba naší útočníci, ale mnoho situací bylo špatně řešeno. Jsem rád, že se gólově konečně prosadil útočník Matyáš Lednický a věřím, že ho tento jeho ,,gólový výsledek nakopne“ i do dalších zápasů.