Na lídra tabulky jsme nestačili

V dalším kole jsme na domácím hřišti přivítali vedoucí mužstvo Stodůlek, které má nakročeno k postupu do první třídy. Přesto jsme chtěli favorita potrápit.

V dalším kole jsme na domácím hřišti přivítali vedoucí mužstvo	Stodůlek, které má nakročeno k postupu  do první třídy. Přesto jsme chtěli favorita potrápit.

Do zápasu jsme vstupovali se snahou nepustit soupeře do tlaku a hrát aktivně v defenzívě a podnikat rychlé brejky. I přes upozornění na naše ,, ospalé" začátky zápasu jsme se nedokázali vyvarovat tohoto problému a ve 12. minutě jsme prohrávali 4 : 0 a byli zralí na ručník !!! Pak si mužstvo asi uvědomilo, že takhle by to mohlo dopadnout pořádnou ostudou a začalo alespoň částečně plnit pokyny, které jsme si řekli v kabině před zápasem. Zlepšeným pohybem a hlavně důrazem v osobních soubojích se nám podařilo hru vyrovnat,ale bohužel do zakončení jsme se dostávali jen sporadicky. Do druhé půle jsme nastupovali se snahou vstřelit branku a zápas zdramatizovat.To se nám částečně podařilo, když nejdříve v brejku se trefila Klára Cvrčková a poté, po perfektně zahraném rohu zakončil nekompromisně hlavou Zbyňda Bartoška. V tu chvilku dostával zápas nový náboj a hra se přelévala od brány k bráně s příležitostmi na obou stranách.Bohužel naše příležitosti zůstaly nevyužity a zkušený soupeř dvěma brankami v závěru kontroloval vývoj zápasu a zaslouženě si odvezl tři body. Za výkon v druhém poločase musím mužstvo pochválit a doufám, že v něm budou pokračovat i v úterý, kdy nás čeká předehrávka na hřišti Čechie Smíchov. To ,co jsme ale předvedli v úvodu zápasu už jsem hodně dlouho nezažil a chci věřit tomu, že hráči si z toho vezmou ponaučení a tento trapný výkon nezopakují.