Na hřišti vedoucího mužstva jsme nezvládli druhý poločas !

V neděli jsme zajížděli do Dolních Chaber, na hřiště již jistého vítěze naší skupiny.

Od začátku se hrálo ve velkém tempu, ale veškerá snaha končila na vápnech obou mužstev.  Bohužel jsme inkasovali již v 8 min., když jsme ve středu hřiště nedokázali ani nadvakrát přerušit hru a domácí rychlý brejk do otevřené obrany využili 1:0. Po vedoucí brance se obraz hry nezměnil, ale šancí bylo pramálo. Za zmínku stojí šance před poločasem, když dobře zakombinovali Mattes se Stemberkem , jehož centr z levé strany domácí odvrátili na roh. Následný roh zakončil Hnízdil střelou těsně nad domácí svatyni. Ještě jednou jsme zahrozili ve 35 min, .Baláž míč pěkně zatáhl z levého křídla přesnou přihrávkou našel Hnízdila, ale jeho střela byla bohužel zablokována.

O přestávce jsem po hráčích chtěl, aby zlepšili přesnost přihrávek, protože těch ztrát bylo strašně moc a pak to stojí strašně sil. Vstup do druhé půle nevypadal špatně a nic nenasvědčovalo naší ,,demolici “. Ve 38.min. si šikovně vyměnil míč Baláž s Ďubašíkem, ale Balážova střela jen o centimetry minula domácí svatyni. Hned za dvě minuty přišla naše nepřesná rozehrávka před vápnem a bylo zle 2:0. Jiskřička naděje nám vysvitla ve 47. min, kdy po pravé straně zatáhl až do vápna Baláž, přihrávkou pod sebe našel Hnízdila, který míč trefil dobře, ale domácí gólman s vypětím všech sil vyrazil jen před dobíhajícího Baláže, který rezolutně snížil na 2:1. Bohužel naše naděje trvala asi jen dvě minuty, protože opět přišla zbytečná chyba ve středu hřiště, kterou domácí nemilosrdně trestali 3:1. Prakticky hned po rozehrávce přišla podobná naivní chyba se stejným účinkem 4:1. O výsledku bylo již rozhodnuto, naše mužstvo již nemělo sílu se o výsledek poprat a byli jsme zralí na ručník. Postupně jsme se z této krize dostávali a v 63 min.kopali pok.kop ! Míč po pravé straně zátahl do vápna Derda, který byl ale faulován. Nařízenou penaltu proměnil s přehledem Tričkov 4:2. Poslední branku jsme inkasovali v 67 min.,  když domácí hráč prošel středem hřiště až do vápna, kde měl plno času na zakončení, které s přehledem zvládnul 5:2. Zápas skončil zaslouženou výhrou domácích a jasně dominovali i v celé této soutěži, za což jim patří gratulace. My jsme byli důstojným soupeřem jen v prvním poločase, ale druhý jsme díky individuálním chybám vůbec nezvládli !!!

1. A třída skupina B, 20. kolo, neděle 01.6.2014, 13:00

SK Chabry 5:2 FC Zličín