Na domácí jsme nestačili

V dalším kole jsme zajížděli na hřiště aspiranta na postup - Újezd n.Lesy. Naší cílem bylo se poprat se o důstojný výsledek ,podpořený bojovným výkonem všech hráčů.

V dalším kole jsme zajížděli na hřiště  aspiranta na postup - Újezd n.Lesy. Naší cílem bylo se poprat  se o důstojný výsledek ,podpořený bojovným výkonem všech hráčů.

Od začátku zápasu bylo jasné, kdo bude udávat tempo zápasu a na naše borce se valil jeden útok za druhým. S velkým štěstím jsme odolávali, až v 6. minutě přišlo drobné zaváhání jinak vynikajícího našeho brankaře a domácí šli snadno do vedení. Po obdržené brance se nám podařilo vymanit z trvalého tlaku domácích hráčů, kteří svými fyzickými proporcemi budili u našich hráčů velký respekt. Hra se nám podařila trochu srovnat, ale do žádné větší příležitosti jsme se bohužel nedostali. Velice sporný moment přišel dvě minuty před poločasem, kdy po zahrání dvou našich rohů za sebou, se podařilo domácím hráčům míč odkopnout na aut a tedy jsme měli vhazovat. Jenže domácí hráč křiknul na našeho mladíčka, ať mu dá míč, že aut vhazují domácí a on to bohužel udělal. To vše pod dohledem rozhodčího, který byl od inkriminovaného místa asi 10 metrů. K našemu velkému překvapení nechal hru pokračovat a domácím se podařilo v brejku do naší rozhozené obrany zvýšit, na poločasových 2:0. O přestávce jsme samozřejmě chtěli vysvětlení tohoto okamžiku. Ten zněl: myslel jsem, že jim to dal, protože tam byla teč. Od místa přestupku jsem byl přes celé hřiště a bylo zcela evidentní, jak se míč do zámezí dostal. Tak jsem mladíkovi poděkoval a v duchu jsem si říkal na co tam asi je ??? Hodili jsme to za hlavu a soustředili jsme se na druhý poločas, abychom si od lídra tabulky neodvezli nějaký debakl. Obraz hry se moc nelišil od první půle a domácím se podařilo ještě dvakrát překonat naší defenzivu a tím potvrdit zasloužené vítězství domácích borců. Jsem rád, že mužstvo bojovalo, žádný souboj hráči nevypustili a věřím, že i v dalších zápasech, které nás čekají potvrdíme tento bojovný výkon.