Mladší přípravka A a její zápasy

Po změně trenéra si kluci ročníku 2009 a 2010 zvykají na nového trenéra Rosendorfa, jeho tréninkové metody a jeho trenérský pohled na způsob hry při zápasech.

Po změně trenéra si kluci ročníku 2009 a 2010 zvykají na nového trenéra Rosendorfa, jeho tréninkové metody a jeho trenérský pohled na způsob hry při zápasech.

Roteiro - fotbalové statistiky ze všech koutů republiky

První zápas jsme narazili na Aritmu, utkání to bylo vyrovnané, první dvě čtvrtiny jsme byli lepší, ale přišla nevydařená třetí, která rozhodla o výsledku. Ve čtvrté jsme už marně dotahovali. Kluci předvedli místy slušný výkon. Bohužel některé věci se nám nedařili. Pramenili z návyků předchozího trenéra, které jsou diametrálně odlišné od toho současného. Měli jsme málo sebevědomí jít do soubojů 1:1, pořád jsme přihrávali směrem dozadu, měli málo pohybu bez míče. Musíme chtít více držet míč, řešit více situací tak, abychom z nich vyšli s míčem na kopačkách a neřešit to bezhlavým odkopem. Útočníci se musí aktivně ucházet o míč a nečekat na něj, že jim přijde přímo na nohu. Dobrý výkon předvedl Dominik Kosek v brance, David Rous a Dominik Nekula v útoku, dobře v obraně zahrál Viki Wolfschütz. Prohra 12:15.

Střelci branek: Rous 5, Nekula 2, Šulc 2, Douda, Mencl, Lukeš

 

Druhý zápas jsme hráli s Uhelnými Sklady, tady bylo vidět jisté zlepšení ve hře 1:1, ale pořád tam máme co dohánět. Vzal jsem i další kluky a u nich vidět, že nehráli tolik zápasů, popřípadě jejich zájem o fotbal, nasazení v zápase, zatím není 100%, to musíme zlepšit. Velmi se mi líbil výkon Ondry Šulce, kterého jsem přeřadil do obrany. Najednou měl Ondra spoustu míčů, byl aktivní, chtěl hrát, poctivě bránil. Góly jsme zaznamenali ze standartních situací. Viki v brance hrál taky dobře, nebál se vyvážet míče. Měli jsme však problém s přihrávkou, její přesností, razancí, ale také pohybem hráčů směrem k míči.  Ne, opravdu nám ten míč na nohu sám nepřijde, musíme mu jít naproti. Prohra 12:4.

Střelci branek: Lukeš 2, Douda, vlastní

 

Třetí zápas jsme doma hráli s Bílou Horou. Kluci měli proti sobě rovného soupeře, ale nasazení bylo slabší, pohyb bez míče taky nebyl dobrý. Ale hlavně kluci vůbec nedodržovali strany, kde by měli hrát a ani posty. Chtěli abych je dal do útoku a oni se mi toulali v obraně, nebo naopak, hráli v obraně a toulali se v útoku. Přesto to skončilo remízou 8:8.

Střelci branek: Lukeš 2, Douda 2, Spirin, Škarupa, Kolev, Nekula

 

Čtvrtý zápas jsme hráli v Modřanech, soupeř měl 2 výrazné individuality brankaře a kapitána. Na ty jsme fyzicky téměř nestačili. Tentokrát jsme prostřídali 4 brankaře – výkon Vikiho byl solidní, Martin Kašný předvedl taky několik slušných zákroků, výkon Evžena a Artema v brance byl slabší. Několikrát jsme se dokázali prosadit po sérii přihrávek. Dva góly jsme zaznamenali po vysokém pressinku, který klukům začínám nutit. Opět však nasazení některých kluků není 100% a to mi vadí. Nikdy se nebudu rozčilovat na někoho, kdo se o něco pokusí, zkusí kličku (pokud ji nebude provádět ve šnečím tempu), vyvézt míč (pokud nemá možnost přihrát výhodněji postavenému spoluhráči), přihrát (pokud to není naslepo a ještě před vlastní branku). Ale vždy budu dávat sodu těm, co do toho nedají 100%, nebudou mít snahu. Mluvením při tréninku a před zápasem v kabině se zápasy nevyhrávají. Zápasy se vyhrávají díky nasazení přímo na hřišti. Musím pochválit Adama Křováka, který převedl zatím nejlepší výkon, konečně hrál se zaujetím. Ondra Šulc se v obraně našel a dokázal podporovat útok a i vstřelil branku. Slabší výkon podal Matyáš Douda, přestože vstřelil 3 branky, tak celkový výkon nebyl dobrý. Svým přístupem k zápasu mi radost neudělali  Filda Kolev a Artem Škarupa. Prohra 13:8.

Střelci branek: Douda 3, Lukeš 2, Šulc, Mencl, vlastní