Mikulášský turnaj o pohár tajemnice Mč Praha Zličín starších přípravek.

V sobotu se v ruzyňské hale sešlo šest týmů, které zápasili v již tradičním turnaji - O pohár tajemnice MČ Praha Zličín. Domácí Zličín postavil 2 týmy.

V sobotu se v ruzyňské hale sešlo šest týmů, které zápasili v již tradičním turnaji -  O pohár tajemnice MČ Praha Zličín. Domácí Zličín postavil 2 týmy.

První utkání svedlo obě domácí družstva proti sobě. Zličín 2 porazil Zličín 1 v poměru 5:1. Zápasy měli slušnou úroveň, ale fotbalově nejvíce vyčnívali kluci z Football Talent Academy, kteří dokázali takřka všechny situace řešit fotbalově a dávali tak pěkné branky po nápaditých kombinacích. Turnaj byl velmi vyrovnaný a o pořadí na 2-4. místě musela rozhodovat minitabulka, ta sice vyřešila čtvrté místo, ale až poslední zápas turnaje a počet nastřílených branek posunul Uhelné sklady na 2. místo. Domácí celky skončili na 3. a 6. místě. Turnaj k všeobecné spokojenosti odřídil p. Bohuslav Slavík.

Ceny  a tradičního Mikuláše předávali tajemnice úřadu MČ Praha-Zličín Ing. Jarmila Hindová, pod její patronací se turnaj odehrál a předseda FC Zličín – Ing. Milan Šmíd.

Konečné pořadí:

  1. Football Talent Academy 16:0       15b
  2. SK Uhelné Sklady 16:5                   8b
  3. FC Zličín 2 12:7                            8b
  4. SK Motorlet 11:6                            8b
  5. FK Liteň 2:22                                 1b
  6. FC Zličín 1  1:18                           1b

 

Nejlepší hráč:                  Matyáš Douda (FC Zličín)

Nejlepší brankář:            Šimon Douša (SK Uhelné Sklady)

Nejlepší střelec:              Matěj Ludín (Football Talent Academy)