Krutý debakl na závěr !

V sobotním po poledni jsme hostili lídra a již jistého postupujícího, mužstvo SK Zbraslav.

Zápas se odehrával opět za velkého vedra  a když proti vám nastoupí velice kvalitní soupeř a náš  výkon je matný, tak bohužel výsledek je takový, jaký je. Již ve 2.min.jsme ,,vymysleli“ na polovině hřišti nepochopitelnou minelu, kterou hosté využili 0:1. Během dalších pěti minut jsme mohli ještě dvakrát inkasovat, ale hosté to naštěstí gólově nezakončili. Bohužel v 16.min.se již se skóre měnilo. Hosté zahrávali rohový kop, který jsme si srazili do vlastní branky 0:2 !   Třetí branku jsme inkasovali v 27.min.když po faulu v pokutovém území hosté zvýšili na poločasový stav 0:3. O našem zmaru svědčí i to, že jsme v prvním poločase ani jednou nevystřelili na branku hostí ! O přestávce bylo vidět na hráčích, že jsou s výsledkem smířeni a já se začal ,,modlit“, aby to nebyla desítka.

Druhý poločas se nelišil od prvního ničím, my bez pohybu a důrazu. Schopnost dát si dvě přesné přihrávky za sebou jsme si snad ani nedokázali dát. Další branku jsme inkasovali  ve 43.min,.hosté opět z rohu , kdy byl opět hostující hráč úplně sám a zvýšil na 0:4. 50 min. 0:5 z brejku, 56 min. chyba v obraně 0:6. Očima jsem tlačil časomíru, aby tohle trápení skončilo. Co dodat, na podzim jsme také prohráli na Zbraslavi, ale zápas jsme aspoň odmakali. Dnes – bohužel nic z toho, co by mělo být automatické !!! Je to za námi, stejně jako celá sezóna. Je to škoda, že jsme si to takhle pokazili, protože když se ohlédnu za celou sezónou, tak to tak špatné nebylo. Protože konečné třetí místo, kde jsme chtěli nejhůře skončit ,se splnit podařilo. Také bych chtěl poděkovat ,,dvoutisícovkám“, kteří jdou do mladší dorostu, ať se jim daří a z tak krásné hry jako je fotbal, ať mají radost a baví se jim. Kluci díky. Všem krásné prázdniny, které vás za chvilku čekají, pořádně si odpočinout a v srpnu začínáme znovu makat a pokusit se o postup do přeboru …… :-).