Krize starší přípravky A pokračuje …..

V neděli odpoledne nastoupilo naše ,,A“ proti mužstvu Uhelných skladů, které se pohybuje ve středu tabulky.

I tento zápas se hrál ve velkém vedru a pro některé hráče to bylo velice náročné, protože již měli v nohách jeden zápas. Bohužel se v tomto zápase ukázalo jak je pro nás nepostradatelný náš kapitán – Tomáš Hnízdil !!! Přesto jsem se domníval, že náš kádr má svojí kvalitu a zejména straší hráči ho dokáží nahradit. Bohužel jsem se velice mýlil a herní projev některých starších hráčů je pro mě obrovským zklamáním !!!

Přitom vstup do zápasu nebyl vůbec špatný a již v první minutě díky Kláře jsme šli do vedení – 1:0. I nadále jsme měli více ze hry, Lednický nastřelil tyč a na dorážku se už nerozeběhl …! Hosté zahrávali v osmé minutě roh, bohužel náš záložník asi neví jak má hlavičkovat a hostům se díky této fatální chybě podařilo vyrovnat. Bohužel po obdržené brance se naše  mužstvo úplně rozpadlo a jejich herní projev neměl s fotbalem nic společného. Chyběl pohyb, důraz a dát si dvě přihrávky za sebou bylo pro nás velký problém. V 16. minutě hosté šli do vedení, když využili brejk 1:2. Do poločasu to byl jen zmar a trápení. Tímto výsledkem skončil první poločas.

O přestávce jsem chtěl hráče hlavně uklidnit, protože bylo před námi ještě 25 minut, ale tušil jsem, že pokračuje naše trápení z minulého kola. Začátek druhé půle nebyl špatný a Klára ve 28. minutě svým druhým gólem vyrovnala. Místo potřebného klidu a zpřesnění naší kombinace bylo ve hře plno nepřesností a zbytečných ztrát. Mimo Kláry nebyl na hřišti jediný hráč, který by chtěl ztrhnout vítězství na naší stranu. A tak přišel trest. Ve 48. minutě, po našem rohu, který byl dobře zahrán, ale nepřesně zakončen hosté podnikli rychlý brejk, při kterém využili nedůraz našich obránců a nabídnutou šanci využili 2:3 !!! A byl konec zápasu a i našeho trápení ……

2. třída skupina C, 16. kolo, neděle 22.5.2011, 13:45

FC Zličín 2:3 SK Uhelné sklady Praha

FC Zličín Lednický Martin - Šibrava, Malý, Kliment, Žídek, Smetana, Mattes, Šída, Cvrčková, Lednický Matyáš
Sokol Nebušice AFK Union Žižkov 0:6
Aritma B SK Slavia Praha - dívky 7:1
SK Ďáblice FK Bohemians Praha 1:8
FK Zlíchov 1914 SK Střešovice 1911 B 2:1