Jeden poločas nestačí ...

V 18.kole 1.A. třídy skupiny B, jsme v sobotu 21.4.2018, hostili vedoucí mužstvo - AFK Slavoj Podolí.

Trenér Vašut zhodnotil zápas takto :

Do utkání jsme chtěli vstoupit se snahou, pokusit se soupeře zaskočit. Musím říci, že celý první poločas se nám to dařilo. Hráli jsme koncentrovaně, soupeře jsme k ničemu vážnějšímu nepustili. Naopak. Byli jsme to my , kdy po nacvičené kombinaci přes pravou stranu a s "kapsou" před branku vstřelili vedoucí gól / Škrečko /. Dále jsme hru kontrolovali a v 32. minutě utkání, po krásném zakončení Derdou, zvýšili na 2:0.
O přestávce jsem hráče připravoval na předpokládaný tlak soupeře. Ten, bohužel pro nás, přišel. První a třetí gól jsme dostali z prostoru, kde musí být jeden ze středových hráčů. Druhou branku po cetru ze strany od jejich rozdílového hráče. Čtvrtá branka po úplně zbytečné ztrátě na polovině hřiště. Utkání, podle mne, rozhodly, dvě věci. V úvodu druhého poločasu jsme měli dvě, tři velmi dobré příležitosti ke vstřelení branky a pak, naše vynucená střídání, kdy hráčům po zranění docházely síly. Toho soupeř dokázal využít.

1.A třída, 18. kolo, sobota 21.4.2018, 10:30

FC Zličín 2:4 AFK Slavoj Podolí Praha