Jarní mistrák proti dívkám Slavie

V neděli 9. 5. 2010 jsme doma přivítali dívky Slavie. Podzimní zápas na soupeřově hřišti nám nevyšel, prohráli jsme vysoko 2:11. Tentokrát jsme se chtěli pokusit bodovat.

V prvním poločase byl náš výkon velmi dobrý, soupeř dvakrát vedl, ale pokaždé jsme dokázali srovnat skóre. Na 1:1 dával proměněnou penaltou Ondra Šerý a na 2:2 po výborné individuální akci Šimon Čapek, který v tomto zápase hrál velmi dobře. Ve druhé půli se ale projevila lepší fyzická připravenost hráček Slavie, i když jsme si znovu vytvořili několik gólových příležitostí. Myslím si, že za předvedený výkon se nemusíme stydět a že jsme dokázali schopnost hrát vyrovnané zápasy i s vyspělejším soupeřem. Příjemným překvapením byl pro mne výkon Michala Berkyho, který hrál středního záložníka teprve podruhé v životě a zvláště v prvním poločase podal velice pěkný výkon. Velká škoda, že se některé naše šance neujaly, jinak bychom sahali minimálně po bodu.