Jak na divokém západě – přestřelka jak se patří

Všechno po dvanácti minutách nasvědčovalo tomu, že získáme další 3 body. Osud a Bohemians však byli proti a v gólové přestřelce, ve které se nedařilo našim brankařům jsme nakonec prohráli.

Všechno po dvanácti minutách nasvědčovalo tomu, že získáme další 3 body. Osud a Bohemians však byli proti a v gólové přestřelce, ve které se nedařilo našim brankařům jsme nakonec prohráli.

Prvních deset minut jsme mohli sledovat doslova taktickou bitvu, kde nikdo nechce udělat chybu, nechce druhého pustit do zakončení a odehrát zápas ve středu hřiště. Plány na bezgólový duel však ve 12. minutě narušil Háša, Novotný přišel o míč, Háša udělal ještě kličku Chrobokovi a vstřelil branku na 0:1. V 16. minutě podběhl Schopf míč, ale Mišák hlavou netrefil opuštěnou branku. Tyčku nastřelil v 21. minutě Fenyk, když využil toho, že Aliapulios opustil svůj svěřený prostor a jen branková konstrukce nás uchránila od vyrovnání. Ve 26. minutě nás poprvé vystrašil Mráz, který i ve svých 43 letech dokazoval dokonalou fyzičku a herní přehled, ale jeho pokus šel vedle. Za dvě minuty Mráz tvrdě vypálil a Schopf jeho střelu vyrazil. 41. minuta však přinesla vyrovnání, Kuťák se objevil za obranou a podél Schopfa vyrovnal. Za dvě minuty vystřelil slabě Mráz, Schopf nepochopitelně chyboval dostal jesle a Fenyk se do prázdné branky nemýlil. Ve 45. minutě Mráz prováděl doslova drezuru s Aliapuliosem, který kolem něj poskakoval, skluzoval, ale míče se nemohl zmocnit a Mráz vystřelil nad.

 

V prvním minutě druhého poločasu centroval Háša a Zahálka míč neusměrnil do branky. V 51. minutě hlavičkoval Zahálka, ale bohužel nad. V 53. minutě bylo vyrovnáno, May patičkou ve vápně našel Žáka a ten propálil Chroboka v brance. Po tečované střele Kuťáka do břevna se míč snesl za brankovou čáru a bylo to 3:2. Aliapuliosova tečovaná střela z 67. minuty šla jen těsně vedle branky. V 68. minutě se Janda uvolnil po rohu a střelou na přední tyč zaskočil Zajíčka. V 70. minutě pokračoval gólový festival, Skála uvolnil Aliapuliose a ten elegantním obloučkem přeho dil Chroboka, 4:3. Hned z rozehrávky se směrem k naší brance rozeběhl Fenyk a jeho dělový pokus Zajíček vyrazil na roh. Z následného rohu v 71. minutě si Zajíček nedošel pro centr do malého vápna, tam hlavičkoval osamocený Hájek a Skála na jeho hlavičku na brankové čáře nedoskočil, 5:3. V 74. minutě mohl jiskřičku naděje vykřesat Adam, ale jeho hlavičku k tyči po rohu vykopl obránce na roh. V 82. minutě si Skála špatně přebral míč od Goldmanna a Fenyk běžel sám na Zajíčka a uklidil míč k zadní tyči, 6:3. Za tři minuty domácí rozehráli roh a Šafránkovu střelu Zajíček vyrazil na roh. V 87. minutě domácí naposledy vystřelili, ale střelu Jandy Zajíček udržel v rukavicích.

 

Ohlasy trenérů:

Ladislav Kurucz (Bohemians B): Představoval jsem si to lepší. V naší hře mi chyběla kombinace ve středu hřiště, jak to hraje Barcelona. Soupeř bojoval, ale nedokázal dávat góly. S výsledkem jsem pochopitelně spokojen.
Radovan Hromádko (Zličín): Pro diváky hezké utkání. První půle z naší strany hodně špatná. Dali jsme sice šťastný gól, ale dvakrát inkasovali v závěru po hrubých chybách. Dokázali jsme srovnat, pak se dotáhnout na 4:3, ale přišly další chyby a další góly. Dnes nás nepodrželi brankáři.

Pražská teplárenská přebor , 4. kolo, neděle 11.9.2011, 17:00

FK Bohemians Praha B 6:3 FC Zličín

Branky 41.a 59. Kuťák, 68. a 82. Fenyk, 43. Mráz, 72. Hájek - 13. Háša, 54. Žák, 70. Aliapulios
Žluté karty 64. Mráz - 80. Žák, 87. Goldman
FK Bohemians Praha B Chrobok - Kovář, Pařízek, Novotný, Janda - Fenyk, Hájek, Mišák (81. Strnad), Šafránek - Mráz, Kuťák (68. Sajfrt).Trenér: Ladislav Kurucz
FC Zličín Schopf (46. Zajíček) - Valoušek, Adam, Zahálka, Goldman - Háša, Žák, Skála, Aliapulios - May, Maxmilián (46. Redžič). Trenér: Radovan Hromádko
Rozhodčí Krejčí - Gotthard, Musil
Diváci 65
Jméno Minuty Góly ŽK ČK
Schopf David 45 2 0 0
Aliapulios Telis 90 1 0 0
Zahálka Martin 90 0 0 0
Valoušek Richard 90 0 0 0
Háša Jiří 90 1 0 0
Žák Lukáš 90 1 0 0
Goldmann Jan 90 0 1 0
Zajíček Tomáš 45 4 0 0
Skála Tomáš 90 0 0 0
Adam Lukáš 90 0 0 0
May Adam 90 0 0 0
Maxmilián Jan 45 0 0 0
Redžič Alen 45 0 0 0
Domácí Hosté Výsledek
SK Uhelné sklady Praha SK Aritma Praha 3:1
FC Tempo Praha FC Háje Jižní Město 2:1
FSC Libuš FK Motorlet Praha B 2:1
FK Viktoria Žižkov B SK Slovan Kunratice 1:2
FC Čechie Uhříněves ČAFC Praha 1:2
FK Újezd nad Lesy Loko Vltavín B 0:0
SK Třeboradice Sokol Královice 0:0
FK Meteor Praha VIII B SC Radotín 3:0