I třetí těžký zápas jsme zvládli.

V nedělním odpoledni nás čekala cesta na druhý konec Prahy – do Březiněvsi, kde nás na krásném pažitu čekalo silné domácí mužstvo.

Do zápasu jsme vstoupili velice aktivně a již v prvních minutách jsme si vytvořili brankové příležitosti. Do vedení jsme se dostali v šesté minutě, když se středem hřiště pokoušel projít Vitarigov, což mu nevyšlo, ale odražený míč se dostal k Hnízdilovi, který již nezaváhal 0:1. Druhý gól jsme přidali v osmé minutě, když na pravé straně našel Vinš přesnou přihrávkou Urlase, ten si dovolil i kličku brankaři a do prázdné branky zvýšil na 0:2. V 16. min.se konečně prosadil Vitarigov, který před tím několik nadějných příležitostí ,,zazdil“. Teď se konečně prosadil z brejku a zvýšil na 0:3. Skvělou dvacetiminutovku  zakončil po úniku z pravé strany Urlasem opět Vitarigov, který dostal míč jako na podnose a neměl problém zvýšit vedení o čtyři branky ! Domácí, kteří spoléhali hlavně na své rychlé brejkové útočníky se dočkali ve 23. minutě, kdy svojí šanci využili 1:4. Při další brejkové příležitost nás podržel brankář Budský, který velkou šanci domácích zlikvidoval. Na poločasových 1:5 jsme zvýšili ve 27.min.kdy se po pravé straně dostal do vápna s chutí hrající Urlas, jeho prudkou přihrávku před branku vyrazil domácí gólman jen k nohám Hnízdila, který nezaváhal. Před poločasem jsme ještě zahrozili pěknou střelou z dálky Mattese, ale jeho střela šla těsně vedle.

I v druhém poločase jsme chtěli hrát aktivně a naše snaha byla korunována ve 41.minutě kdy se nám podařilo zvýšit na 1:6. Ve 43.min. se vyznamenal Budský, když na dvakrát zlikvidoval velkou šanci domácích. Bohužel už hůře vyřešil situaci o pár minut později, když neodhadl domácí brejk, který byl využit a domácí snížili na 2:6. Naše odpověď netrvala dlouho. Ve 48.minutě se z pravé strany prosadil střelecky Hnízdil a svojí třetí brankou v zápase zvýšil na 2:7. Skóre se měnilo v 50. min., když naše zaváhání ve středu hřiště domácí potrestali a snížili na 3:7. Naši poslední šanci v zápase měl Urlas, který v brejku ani na dvakrát nedokázal využít svojí šanci ! V dalších minutách už žádná branka nepadla a zápas skončil naším vítězstvím. Je až škoda, že budeme mít teď volno a vypadneme ze zápasového rytmu, protože mužstvu se daří a tři těžké zápasy, které jsme odehráli měli z naší strany velkou kvalitu. Tak uvidíme …?

1.A třída skupina B, 5. kolo, neděle 04.10.2015, 16:00

TJ Březiněves 3:7 FC Zličín