I přes špatný začátek a konec zápasu jsme zvítězili ….

V dalším kole jsme hostili mužstvo z Libuše, které mělo v tabulce jen o jeden bod méně, než my. A tak se dal očekávat souboj dvou vyrovnaných mužstev. Za krásného počasí se také na Zličínském pažitu odehrál vyrovnaný zápas, který jsme na konec zvládli lépe my, ale nebylo to vůbec jednoduché.

Prvních pět minut to byla taková ,,oťukávaná“ od vápna k vápnu. Bohužel jsme se nevyvarovali individuálních chyb a hlavně nedůrazu v osobních soubojích. Během zhruba deseti minut měli hosté čtyři 100% šance, ale jen díky Davidovi v brance, který fantastickými zákroky udržel čisté konto a nás ve hře ! Když zůstaly tyto šance nevyužity udeřilo na druhé straně. S trestný kopem, který rozehrál Muller si hostující brankář neporadil a bylo to 1:0 pro nás. Tato šťastná branka nás bohužel moc nepovzbudila a i nadále jsme byli  pasivní a kazili mnoho jednoduchých přihrávek. Ve 32 min. se měnilo skóre. Po rohovém kopu hostů jsme nebyli schopni odkopnout míč do bezpečí a hosté z dorážky vyrovnali na poločasových 1:1.

O přestávce jsem vytknul věci, které se mi nelíbily a myslím, že to mužstvo pochopilo, že takto se o body nebojuje. Naše hra se výrazně zlepšila a předvedli jsme několik velice povedených akcí, které se musely líbit. Ale k zápasu : již ve 39 min. se prosadil mladíček Hnízdil a střelou ze střední vzdálenosti nás poslal do vedení 2:1. Tato branka nás povzbudila a udávali jsme tempo zápasu. Bohužel jsme se nemohli prosadit gólově ! Až  v 62 a 67 minutě se měnilo skóre, když se dvakrát prosadil střelecky opět Hnízdil – 4:1. Mohli jsme přidat i další branky, ale střelecký pokus Mullera skončil na tyči. Když už se zdálo, že o zápase je rozhodnuto, udělali jsme z toho ještě nepochopitelné drama ! Během posledních tří minut jsme si nedokázali pohlídat vytáhlého útočníka hostí, který dvěmi přesnými zásahy snížil na rozdíl jediného gólu 4:3! Hosté se snažili o vyrovnání, ale už jsme jim nic nedovolili a zápas skončil naším, asi šťastným vítězstvím.