I druhé kolo v jarní části sezóny vyšlo!

V druhém kole jarních mistrovských utkání jsme v nedělním pohoršeném počasí přivítali hosta z Libuše....

Zápas začal v mistrovském podání Jakuba Drdlíčka, kdy v první minutě utkání přehodil lobem evidentně nezkušeného brankáře, který nesmyslně vyběhl. V páté minutě hezkou střelou Ondra Jícha zvýšil stav utkání na 2:0. Pět minut před koncem první půle naše záloha s obranou pustila útočníka Libuše až do pokutového území a brankář Ondra Smutný svým zákrokem padnutím pod útočníka netrefil balon, ale útočníka a byla právem odpískaná penalta. Soupeř snížil na 2:1, ale dobrou kombinační hrou se nám podařilo Ondrou Jíchou ještě do půle zvýšit náš náskok o dvě branky na 3:1. Druhá půle utkání už nebyla tak atraktivní na koukání, ale přesto po volném přímém kopu Ondry Jíchy si bránící hráč Libuše sám srazil balon do branky a následně proměnil penaltu náš brankář Ondra Smutný a tím uzavřel stav utkání na 5:1.