Hráči Zličína věnují výhru Ondrovi Šerému

K dalšímu mistrovskému zápasu jsme zajeli na hřiště Kunratic. V loňské sezóně jsme tam vybouchli a prohráli vysoko 0:11. Dnes náš tým nastoupil oslaben o Ondru Šerého, který nemohl dorazit, naštěstí se ale uzdravil Šimon Čapek, a tak jsme hráli v téměř kompletní sestavě.

V první půli měl náš tým více ze hry, ale nedokázal to vyjádřit střelecky. Ujal se až Davidův roh, který skončil v bráně. O přestávce jsem hráče upozorňoval, aby zlepšili pohyb, přihrávky a hlavně střelbu. Do druhé půle vyběhlo jiné mužstvo, ale pak jsme se vrátili zase k ustrašenému projevu. Soupeř hrozil, hlavně při rohových kopech, zatímco naše rohy byly jalové. David Linka je kopal skvěle, ale spoluhráči nebyli schopni vůbec reagovat. A že těch rohů bylo! I díky tomu jsme se strachovali o vítězství až do konce.

Po zápasu se náš soupeř seřadil do špalíru, a když jím naši hráči a trenéři procházeli, spustil hromový potlesk. Krásné, přátelské a sportovní gesto. Klobouk dolů, kunratičtí! A děkujeme!

SK Slovan Kunratice – FC Zličín  1:3 (0:1)