Dva výborné výkony = dvě výhry

V následujících dvou zápasech k nám nejprve zavítal Vyšehrad a pak jsme zajížděli na horkou půdu Řep. Oba duely jsme zvládli na výbornou. Kluci předvedli perfektní týmový výkon se spoustou pěkných akcí završenými góly.

V neděli 25. května k nám zavítalo mužstvo Vyšehradu. Utkání se odehrálo za krásného letního počasí od 11 hodin.

Do utkání jsme vstoupili aktivně a již od jeho úvodu jsme začali diktovat tempo hry. Kluci si nahrávali, zkoušeli kličky a hlavně (co nám v minulých zápasech chybělo) stříleli na bránu a dávali góly. Soupeř se snažil občas zahrozit, ale jeho útočné snahy většinou končily již na polovině hřiště. Naopak naše mužstvo sázelo jeden gól za druhým. Co mě nejvíce potěšilo, že o branky se zapříčinili všichni hráči na hřišti, což je fantastické. Utkání jsme nakonec ovládli 20:2.

V neděli 1. června jsme zajížděli na hřiště Řep. A i když se nás sešlo přesně 5, chtěli jsme toto „derby“ vyhrát, což se s naprostým přehledem (ač tomu výsledek nenasvědčuje) podařilo.

Do utkání jsme vstoupili dobře a dostali se do rychlého vedení. Soupeře jsme ze začátku k ničemu nepouštěli, kontrolovali jsme hru a stříleli branky. V první čtvrtině se nám podařilo vstřelit 6 branek, ale čtvrtina skončila 4:2 pro nás. V další čtvrtině se domácí zvedli a využili naší jediné slabší chvilky v zápase a dorovnali skóre na 4:4. Náš tým se nepoložil, ba naopak. Kluky to ještě více nakoplo a začali „jezdit po zadku“ Při útočných akcích jsme pěkně kombinovali, často stříleli a hlavně dávali branky. Při obranné fázi jsme soupeři dávali minimum prostoru, a tak byl pro ně problém dostat se k naší brance. Dostali jsme se do tříbrankového vedení, které jsme v klidu kontrolovali a k naší smůle jsme ho nenavyšovali. Utkání skončilo s výsledkem 8:11.

Chci klukům za tyto dva zápasy poděkovat. Zlepšujeme se zápas od zápasu a já doufám, že to tak půjde dál. Nesmíme ale usnout na vavřínech a dál tvrdě pracovat na trénincích.