Drama až do konce

V neděli 10. 11. 2013 jsme uvítali na Zličínské UMT mužstvo z Klánovic, které mělo v tabulce stejný počet bodů jako naše mužstvo.

Začátek utkání ukázal, že to bude těžký zápas. Přes obranu hostů jsme se dostávali velice špatně a mezi jediné velké šance byla akce v 13.min co po přímém komu se dostal k hlavičce Fuksa, který bohužel minul odkrytou bránu. Poté se dostali i skvěle hrající Vágner s Kubrem k pár střelám před vápnem, ale ani jedna nesměřovala do sítě hostů. Zličínská obrana nepustila žádnou velkou příležitost za sebe a tak v poločase byl stav 0:0.

Druhý poločas zahrozil i hostující tým a v 60. Min po sporné penaltě šli do vedení 1:0. V 62.min se dostal k míče Vágner, který poslal perfektní přihrávku Fuksovi, který stoperovi udělal kličku a poté levačkou zakončil lehkou střelou k tyči 1:1. V 74.min se centr Švehly opřel o záda Dubna, odražený míč si našel Kubr ve vápně a s jistotou zakončil 2:1. Do konce utkání se hrál fotbal na středu hřiště a žádné větší šance už nebyli. Po zaváhání proti Aritmě jsme si zlepšili náladu a vzali si 3 body. Na výhře také mají velký podíl, skvěle hrající obránci Zličína: Málek, Martin Kubina, Muller a neomylný brankář Michal Kubina. Příští víkend hostíme proti Junioru a výkon se budeme chtít znova zopakovat.

Sestava FC Zličín : Kubina Michal – Muller, Málek, Kubina Martin, Bernhauser, Pešek, Švehla, Kubr, Vagner, Duben, Fuksa, Biersak, Žák